آخرین مطلباخبارداغمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آرتتا : داور دو پنالتی واضح ما را نگرفت

سرمربی ارسال بعد از تساوی مقابل نیوکاسل تاکید کرد که در این دیدار دو پنالتی برای تیمش گرفته نشده است .

دیدار تیم های اول و سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس برنده نداشت و طی آن آرسنال و نیوکاسل به تساوی بدون گل رضایت دادند. میکل آرتتا در پایان این دیدار تاکید کرد که قضاوت ضعیف داور به ضرر تیم او تمام شده است.

 

او که در دقایق پایانی نسبت به بی عدالتی علیه تیمش و همچنین اتلاف وقت بازیکنان حریف معترض بود، با سرمربی نیوکاسل نیز درگیر شد. او معتقد است که در این بازی باید دو پنالتی برای آرسنال اعلام می شد.

 

سرمربی آرسنال صحبت های خود را با تمجید از شاگردانش شروع کرده و گفت: “به خاطر نوع فوتبالی که بازی کردیم به بازیکنانم افتخار می کنم. با شیوه‌ای که داشتیم بر بازی مسلط بودیم و سعی کردیم کنترل کار را تا انتها در اختیار داشته باشیم.”

گروه نرم افزاری ماهور

آرتتا در خصوص اعتراضاتش به داور گفت: “من در مورد چیزی که دیدم صحبت می کنم؛ دو پنالتی رقم خورد و این خیلی ساده است اما به وضوع این دو پنالتی برای ما گرفته نشد! ما باید در یک سوم پایانی کار، بازی بهتری انجام می دادیم و دو پنالتی هم برایمان گرفته می شد تا بازی را ببریم.

او در رابطه با سبک بازی تاخیری و پرانتقاد تیم حریف تاکید کرد: “نیوکاسل امشب شیوه دیگری را بازی کرد. این سبک همیشگی آنها نبود و معمولا این گونه بازی نمی کنند. وقتی نمی توانید ببرید باید نبازید. ما در این دیدار گل نخوردیم و عملکرد خوبی داشتیم. با وجود اینکه به دنبال برد بودیم با مساوی کار را به پایان رساندیم و حالا باید دوباره تلاش خود را از سر بگیریم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا