آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آلگری : آنچه به دست آوردیم را گرفته اند

مکس آلگری در واکنش به تساوی 3-3 مقابل آتالانتا و کسر 15 امتیاز گفت: این احساس را داریم که آنچه به دست آوردیم را از ما گرفته اند.

این اولین بازی یوونتوس بعد از آن بود که فدراسیون فوتبال ایتالیا ۱۵ امتیاز از این تیم را به خاطر تخلفات مالی کسر کرد. آن‌ها برای اینکه سود سرمایه را افزایش دهند و حساب را متعادل کنند، مرتکب تخلف شدند و جریمه‌ای که برایشان در نظر گرفته شده، سقوط تا رده دهم را به همراه داشت. شاگردان آلگری امشب در یک دیدار جذاب با آتالانتا سه بر سه مساوی کردند.

 

سرمربی یووه در شبی که شاگردانش دو بار از حریف عقب افتاده و هر دو بار هم جبران کردند، گفت: “با حذف اشتباهات VAR در بازی با سالرنیتانا، امتیازات ما اکنون به ۴۰ می رسید.”

 

او با تحسین عملکرد شاگردانش ادامه داد: “بچه‌ها مقابل تیم با استعداد و فیزیکی آتالانتا نمایش خوبی داشتند. حفظ تمرکز در این دیدار آسان نبود اما آن‌ها حرفه‌ای، مسئولیت پذیر و تمایل به ادامه کاری را نشان دادند که شروعش کرده ایم.”

سرمربی یوونتوس تاکید کرد: “ما باید بابت بازی امروز به بچه ها خسته نباشید گفته و از آن‌ها تشکر کنیم. زیرا می دانیم که از نظر روانی خیلی سخت است که از جایگاه دوم یا سوم یک‌باره به رتبه دهم سقوط کنی. به همین دلیل باید به بازیکنان و اعضای کادر فنی که در این دیدار تلاش کردند، تبریک گفت.”

آلگری افزود: “من از عملکرد بچه‌ها در زمین راضی هستم اما متاسفانه اشتباهاتی مرتکب شدیم که برایمان گران تمام شد. اگر تمرکز ذهنی خود را از دست می دادیم، بازی می توانست با نتیجه ۵-۲ به سود پایان برسد اما خود را در بازی حفظ کردیم. البته می توانستیم از موقعیت‌هایی که داریم بهتر استفاده کنیم.”

 

او در مورد موقعیت‌های از دست‌ رفته توسط شاگردانش گفت: “میرتی که جوان با استعدادی است، فرصت خیلی خوبی در این دیدار داشت اما هنوز نیاز به پیشرفت دارد. او باید با آرامش ادامه دهد چون آینده درخشانی دارد. فاجولی هم امشب واقعا خوب بازی کرد؛ برمر هم همین طور!”

 

یوونتوس پس از کسر ۱۵ امتیاز به یک بازگشت فوق‌العاده در نیم فصل دوم نیاز دارد تا به جمع چهار تیم برتر برسد. البته هنوز نمی‌دانیم که آیا مجازات‌های بیشتری در آینده وجود خواهد داشت یا خیر. با این وجود سرمربی این تیم امیدوار به کسب سهمیه UCL است.

 

آلگری در مورد شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان گفت: “نمی‌دانم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم یا خیر. اما فکر می‌کنم با کسب ۷۱ امتیاز بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم. راه سختی در رقابت‌های لیگ قهرمانان، سری A و کوپا ایتالیا داریم اما قدم به قدم پیش می رویم و فکر کردن به رتبه آخر فصل، غیرممکن است. در یک زمان معین باید واقعیت را مورد بررسی قرار دهیم. ما با ۳۸ امتیاز منهای دو مقابل حریفان به میدان رفتیم و در هر حال این واقعیت است که ناپولی سال موفقی را پشت سر می گذارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا