آخرین مطلباخبارمهمترین اخبار روز

برزیل رکورد سکوهای جام جهانی را شکست (عکس)

استقبال کم نظیر اول از اولین بازی سلسائو در قطر

دیدار برزیل و صربستان پرتماشاگرترین دیدار جام جهانی قطر تا این جای کار بود.

شاگردان تیته در شرایطی که فوتبالدوستان برزیلی استقبال کم‌نظیری از اولین بازی آنها در جام جهانی 2022 انجام داده بودند، چاره‌ای جز یک نمایش زیبا و بردی دلچسب نداشتند. آنها در حضور بیش از 88 هزار تماشاگر فوتبالی چشم نواز ارائه کردند و دو گل زدند و چندین گل نزدند.

ورزشگاه لوسیل قطر که ظرفیت رسمی آن 80 هزار نفر اعلام شده است، با استقبال باشکوهی مواجه شد و 88 هزار و 103 نفر برای تماشای بازی برزیل و صربستان در آن حضور یافتند. خیلی از فوتبالدوستان برزیلی امیدوار هستند که در مثل جام جهانی بیست سال قبل که در آسیا برگزار و با قهرمانی تیم سلسائو به پایان رسید، دومین جام جهانی آسیایی نیز به کام آنها تمام شود.

هواداران برزیلی که برای شروع کار سنگ تمام گذاشته بودند، با بازی امیدوار کننده شاگردان تیته، امیدوار ورزشگاه را ترک کردند. آنها در دو دیدار بعدی مرحله گروهی باید مقابل کامرون و سوئیس به میدان بروند.

تصاویری که عکاس ورزش سه از جو ورزشگاه لوسیل قطر در حین بازی برزیل و قطر ثبت کرده به خوبی نشان از محبوبیت بالای تیم ملی برزیل و شور و حرارت سکوهایی دارد که نیمار و هم تیمی هایش را به سمت کسب برد در گام اول هدایت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا