اخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روزنتایج زنده

حال و هوای کره‌ای‌ها پس از اولین امتیاز در قطر (عکس)

شاگردان پائولو پنتو موق شدند در اولین گام خود در رقابت‌های جام جهانی قطر مقابل تیم قدرتمند اروگوئه به یک امتیاز دست پیدا کنند.

این مسابقه‌ای بود که بسیاری از علاقمندان فوتبال انتظار برتری فیروزه‌ای پوشان اروگوئه‌ای را در آن داشتند اما قرمزپوشان کره‌جنوبی نمایش درخور توجهی داشتند و در پایان توانستند یک امتیاز از تیم اروگوئه بگیرند.
نیمه اول این مسابقه با دو موقعیت ویژه برای هر دو تیم همراه بود. مهاجم کره‌جنوبی می‎توانست روی یک پاس کات بک در موقعیت تک به تک با سرجیو روچت دروازه‌بان اروگوئه حساب کار را به سود شاگردان بنتو کند ودر آن سوی زمین هم دیگو گودین بهترین فرصت تیم حریف را روی ارسال کرنر و با ضربه سری که به تیرک دروازه کوباند ایجاد کرد تا بازی با تساوی بدون گل تمام شود.

شاگردان بنتو که البته با توجه به نمایش پرتغال و غنا کار بسیار سختی در دو دیدار آینده خود پیش رو دارند، تمام انرژی خود را برای کسب این یک امتیاز در زمین خرج کردند.

در نیمه دوم هم شاهد بازی جانانانه‌ای از سوی دو تیم بودیم ولی این تیم اروگوئه بود که بهتر بازی کرد و تا ثانیه‌های پایانی مسابقه برای رسیدن به گل برتری تلاش کرد. اما درنهایت در حالی که اروگوئه 10 ضربه به دروازه زد که یکی از آنها در چارچوب بود و کره هم 7 ضربه به دروازه زد که یکی از آنها در قاب جای گرفت تساوی بدون گل در این مسابقه حاکم شد.
کره جنوبی پنجمین تیم آسیایی بود که در رقابت های جام جهانی به میدان رفت.
تساوی در گام اول برای شاگردان بنتو که دو دیدار برابر غنا و پرتغال را هم پیش روی خود دارند نتیجه بدی نبود و به همین دلیل هم بود که هم اعضای این تیم وهم هوادارانشان در پایان از نتیجه رضایت داشتند.

برخلاف کره‌ایها بازیکنان تیم ملی فوتبال اروگوئه که به دنبال کسب سه امتیاز از اولین مسابقه خود بودند با ناراحتی چمن استادیوم اجوکیشن سیتی را ترک کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا