آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

خشم گواردیولا: سیتی دیگر جسارت، اشتیاق و عطش ندارد

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، می‌گوید بازیکنانش با این شرایط توانایی شکست دادن آرسنال در کورس قهرمانی را ندارند.

منچسترسیتی شب گذشته دیدار عقب افتاده‌اش از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس را برابر تاتنهام برگزار کرد و با نتیجه ۲-۴ برابر این تیم به پیروزی رسید.

آنها نیمه اول این بازی را در حالی به پایان رساندند که دو گل از شاگردان آنتونیو کونته دریافت کرده بودند اما در نیمه دوم با درخشش ریاض محرز و دو گل از جولین آلوارز و ارلینگ هالند توانستند شرایط را تغییر دهند و سه امتیاز این بازی را به دست آورند.

گواردیولا پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« این تیم جسارت، اشتیاق و تمایل به پیروزی از دقیقه اول را از دست داده است. این چیزی است که در بین هواداران هم به چشم می‌خورد. آنها ۴۵ دقیقه ساکت بودند. ما از تیمی که بودیم فاصله گرفتیم. مسئله فقط سبک بازی نیست، ما در نیمه اول هم خوب بازی کردیم. مسئله مربوط به حس رقابت‌جویی است و این چیزی است که ما از آن فاصله گرفتیم. باید این کار را انجام دهیم اما همه در حال استراحت هستند، چنین چیزی در لیگ برتر ممکن نیست. تاتنهام یکی از دشوارترین تیم‌هایی است که با آن روبرو شده بودیم.»

سرمربی سیتی با اشاره به اهمیت رقابت با آرسنال گفت:« ما رقیبی مانند آنها داریم که عالی هستند. این تیم دو دهه است که قهرمان لیگ برتر نشده و همه بازیکنانش می‌دانند که قرار است نام‌شان در تاریخ ثبت شود. ما باید این عطش را در درون داشته باشیم. این واقعیتی است که در حال شرح آن هستم. رقبا منتظر ما نخواهند ماند. من واقعا این تیم را نمی‌شناسم. آنها قبلا اشتیاق و تمایل به دوندگی داشتند.»

او با اشاره به شرایط سخت در هفته‌های پیش‌رو اضافه کرد:« ما از تیمی که در چند فصل قبل بودیم بسیار فاصله گرفتیم. فکر می‌کنید هربار می‌توانیم به بازی برگردیم؟ این اتفاق رخ نخواهد داد. فکر می‌کنید ما قرار است فاصله‌ای که با آرسنال گرفتیم را با این سبک بازی کم کنیم؟ امکان ندارد. من می‌خواهم آرسنال را شکست دهم اما با این سبک بازی از آنها شکست خواهیم خورد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا