آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

دیگر سکوها خالی نیست؛ تماشاگران در راه بازگشت به ورزشگاه‌ها

بعد از دستور رئیس فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه ستاد حضور تماشاگران در لیگ برگزار شد.

روز گذشته بود که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بعد از مکاتبه با وزیر کشور، حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها را بلامانع اعلام کرد و در نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ، خواستار آن شد تا زیرساخت‌های لازم برای بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها فراهم شود و مسئولان سازمان لیگ هم بلافاصله بعد از دریافت نامه تاج، ستاد حضور تماشاگران در لیگ را تشکیل دادند تا به سرعت روند بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها انجام شود.

 

ستاد حضور تماشاگران در لیگ عصر امروز به ریاست منصور قنبرزاده که نایب‌رئیس دوم فدراسیون فوتبال است و ریاست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال را هم برعهده دارد، برگزار شد و در این جلسه آخرین بررسی‌ها درباره بازگشت تماشاگران انجام شد و با توجه به ملاحظات انجام شده، به نظر می‌رسد از هفته هفدهم، فرآیند بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها آغاز خواهد شد تا بعد از 10 هفته مجدداً تماشاگران بتوانند از نزدیک دیدار تیم‌های مورد علاقه خود را تماشا کنند.

 

روابط عمومی سازمان لیگ مصوبات جلسه امروز ستاد حضور تماشاگران در لیگ اعلام کرد که این مصوبات به شرح زیر است:

گروه نرم افزاری ماهور

 

• در صورتی‌که باشگاه‌های میزبان درخواست رسمی از سازمان لیگ جهت انجام مسابقه با حضور تماشاگران را دارند، با هماهنگی نهادهای ذی‌ربط برگزاری مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

 

• مدیران باشگاه‌ها موظفند هماهنگی لازم با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها به منظور ساماندهی و نظم‌دهی تماشاگران در ورزشگاه‌ها به عمل آورند.

 

• متولیان ورزش استان‌های میزبان و رئیس هیات فوتبال استان مربوطه جهت برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران مشارکت و تعامل کامل با باشگاه‌های میزبان داشته باشند.

 

• رئیس حراست فدراسیون فوتبال و مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال مسئول هماهنگی با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها خواهند بود.

 

• ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها فقط از طریق بلیت‌های مشخص و تعریف شده در سامانه الکترونیکی بلیت‌فروشی صورت می‌گیرد.

 

با توجه به جلسه امروز و مصوبات انجام شده، به نظر می‌رسد مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران که پنجشنبه و جمعه (ششم و هفتم بهمن‌ماه) برگزار خواهد شد، در حضور تماشاگران است و تیم‌هایی مثل استقلال، گل‌گهر و فولاد می‌توانند از حضور تماشاگران خود در دیدارهای خانگی‌شان بهره ببرند.

 

آخرین‌بار لیگ برتر فوتبال ایران در هفته ششم با حضور تماشاگران برگزار شد و حالا با گذشت 3 ماه از آخرین حضور تماشاگران در لیگ برتر، مجدداً قرار است به صورت رسمی بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا