آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

فوری : دنی آلوز دستگیر شد!

دنی آلوز، مدافع برزیلی سابق بارسلونا، امروز به اتهام تعرض به یک زن در بارسلونا و پس از تفهیم اتهام، توسط پلیس این شهر دستگیر شد.

دنی آلوز برای سپری کردن سال نوی میلادی در بارسلونا حضور داشت که یک زن با طرح شکایتی اعلام کرد این بازیکن در تاریخ 31 دسامبر قصد تعرض به او را داشته است.

بلافاصله پرونده‌ای برای این مدافع سابق بارسا تشکیل شد و هفته گذشته اعلام شد که تحقیقات در این باره به صورت رسمی توسط دادستانی و پلیس اسپانیا آغاز شده است.

دادگاه شماره 15 بارسلونا اعلام کرد که این شکایت را به صورت رسمی به ثبت رسانده و قصد دارد تحقیقات کاملی را برای روشن شدن صحت ادعای مطرح شده از سوی این زن که هویتش فاش نشده انجام دهد.

آلوز در چند هفته گذشته مورد انتقادهای شدیدی قرار داشت اما با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات مطرح شده علیه خودش را تکذیب کرد و تاکید کرد که در آن تاریخ در محل گفته شده حضور داشته اما این زن را اصلا نمی‌شناسد و نمی‌داند که چرا چنین ادعاهایی را مطرح کرده است. او همچنین مدعی شد که این اظهارات باعث آزار او و نزدیکانش که به خوبی او را می‌شناسند شده است.

 

گروه نرم افزاری ماهور

امروز و پس از اظهارات دنی آلوز در قرارگاه پلیس شهر بارسلونا، او دستگیر شد. دنی آلوز اکنون باید در دادگاه حاضر شود و پاسخگوی اتهام بزرگ خود باشد. این بازیکن با ماشین پلیس به دادگاه منتقل شد و حالا قاضی تصمیم خواهد گرفت که بازیکن را به زندان بفرستد که امری بعید است، یا اینکه او را با قرار وثیقه آزاد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا