آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پاسخ منفی شکیرا به تلاش پیکه برای آشتی

یک منبع اسپانیایی مدعی شد که مدافع سابق بارسلونا تلاش کرده که روابط خود را با همسر سابقش بهبود ببخشد، اما با پاسخ منفی او مواجه شده است.

نام جرارد پیکه با جنجال پیوند خورده است و دیگر محال به نظر می‌رسد که او یک سال از زندگی‌اش را بی‌سر‌و‌صدا سپری کند. اخیراً اما به واسطه مسائل خانوادگی که برایش رخ داد، او بیش از پیش در کانون توجه قرار گرفته است، مسائلی که به واسطه جدایی از همسر سرشناس سابقش، شکیرا به وجود آمد. حواشی مربوط به جدایی این دو پس از ۱۲ سال زندگی مشترک اما از خود این اتفاق بیشتر بوده است چرا که هر گاه یکی از آنها سکوت می‌کند دیگری جنجالی می‌سازد و برعکس.

 

اکنون نشریه آ اس اسپانیا یک نکته جنجالی دیگر درباره داستان پرفرازونشیب زندگی ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و همسر پیشین او را عنوان کرده است. آ اس به نقل از جوردی مارتین یکی از پاپاراتزی‌های معروف کاتالونیا نوشته است که در اولین روزهای به اختلاف خوردن پیکه و شکیرا، مدافع میانی سابق بارسا تلاش کرده که مصالحه کند، اما شکیرا دست رد به سینه او زده است. این همان موضوعی است که شکیرا در اثر اخیر خود نیز به آن اشاره داشته است.

واقع طبق ادعای این پاپاراتزی، پیکه و شکیرا در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ ارتباط‌شان قطع شد و در فاصله دو ماهه‌ تا اعلام رسمی این موضوع، پیکه ضمن عذرخواهی از همسر سابقش بابت اشتباهی که مرتکب شده خواهان از سر گرفته شدن زندگی مشترک‌شان شده اما خواننده کلمبیایی درخواستش را رد کرده است.

 

 

 

مارتین در این باره گفت: از جانب اطرافیان شکیرا به من اطلاع دادند که رابطه او و پیکه ماه آوریل قطع شده بود و یک ماه پس از آن پیکه با ابراز پشیمانی از بابت اشتباهش، خواهان بازگشت به خانه شد، اما تلاشش ثمربخش نبود و آنجا بود که دو طرف تصمیم گرفتند به طور کامل ارتباط‌شان را قطع کنند. از آن زمان به بعد بود که فردی جدید وارد زندگی پیکه شد. از آنجایی که پیکه در ۱۲ سال زندگی مشترک با شکیرا بیش از یک بار مرتکب اشتباهاتی مشابه شده و هر بار بخشیده شده بود، این بار همسرش تصمیم گرفت به او فرصت دیگری ندهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا