آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

پیشنهاد دو بازیکن برزیلی به پرسپولیس/ لیست یحیی ایرانی نیست!

سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای جذب بازیکن ایرانی در نقل و انتقالات زمستانی ندارد.

نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران در حالی ادامه دارد که یحیی گل محمدی تصمیم به کنار گذاشتن سیامک نعمتی و حامد پاکدل گرفت تا این دو بازیکن در جمع سرخپوشان پایتخت برای نیم فصل دوم نباشند اما هنوز خبری از انتخاب بازیکنان جدید برای این تیم نباشد.

 

از سوی دیگر سرمربی پرسپولیس خواهان جذب مهاجم برای تقویت خط حمله تیمش شده است تا «لئوناردو پریرا» به عنوان گزینه اول خرید این تیم در زمستان باشد. باشگاه نیز مذاکرات خود را برای جذب او آغاز کرده است تا بتواند گزینه سرمربی را به جمع سرخپوشان بیاورد.

همچنین یحیی گل محمدی مهاجم برزیلی دیگری را نیز به باشگاه پیشنهاد کرده است که تنها یک نفر از این دو بازیکن را می‌خواهد. به همین خاطر مدیران باشگاه منتظر تعیین تکلیف وضعیت پریرا هستند تا اگر به توافق مالی رسیدند قید نفر دوم را بزنند در غیر این صورت مذاکره با این بازیکن آغاز خواهد شد.

 

گروه نرم افزاری ماهور

یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که یحیی گل محمدی برای جذب بازیکن در زمستان گرفته است عدم قرار دادن بازیکن ایرانی در لیست خرید نیم فصل تیمش است. سرمربی پرسپولیس به خوبی می‌داند بازیکنان مورد علاقه‌اش با باشگاه‌های رقیب قرارداد دارند و نمی‌تواند فعلا آنها را در اختیار داشته باشد. همین امر باعث شد تا او به جای جذب بازیکنانی که احتمالا حضورشان حاشیه ساز و پر هزینه خواهد بود سراغ خارجی‌ها رفته و پرسپولیس را تقویت کند.

 

بنابراین لیست خرید زمستانی پرسپولیس فعلا شامل بازیکن ایرانی نشده است و کادر فنی سرخپوشان تنها در صدد جذب مهاجم خارجی گلزن هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا