آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آرتتا : حالا ۱۱ فینال در پیش داریم

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال بعد از حذف از لیگ اروپا تأکید کرد که حالا 11 فینال در لیگ برتر انگلیس در انتظار تیمش است.

آرسنال پس از تساوی ۲-۲ مقابل اسپورتینگ در لیسبون، پنج‌شنبه شب میزبان این تیم در دیدار برگشت لیگ اروپا بود. این دیدار بعد از تساوی ۱-۱ در وقت‌های قانونی و اضافه به ضربات پنالتی کشیده شد؛ جایی که شاگردان میکل آرتتا با نتیجه ۵-۳ نتیجه را به اسپورتینگ لیسبون واگذار کرده و از دور رقابت‌ها حذف شدند. این مربی بعد از بازی تأکید کرد باخت امشب ضربه سنگینی به تیمش وارد کرد.

 

او گفت: “در لحظاتی از بازی به ویژه ۷۵ دقیقه نخست با خود واقعی‌مان خیلی فاصله داشتیم. اکثر توپ‌ها را لو می‌دادیم و از ظرفیت کافی برای تسلط برای بازی برخوردار نبودیم. در ۱۵ دقیقه پایانی و وقت‌های اضافه اما موقعیت‌های خوبی برای کسب پیروزی داشتیم. در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید تا همه چیز غیرقابل پیش‌بینی شود.”

وقتی از آرتتا سوال شد که اسپورتینگ چگونه کار را برای آرسنال سخت کرد این مربی گفت: “ما در نبردهای تن به تن در فضای خاص به اندازه کافی موفق نبودیم. آن‌ها واقعا حملات خوبی در این فضاها ترتیب دادند که واکنش خوبی از سوی ما را به همراه نداشت. ضمن اینکهدر مناطق بسیار خطرناک بارها توپ را لو دادیم و این اتفاق بارها تکرار شد.”

سرمربی آرسنال در پاسخ به این سوال که تیمش بعد از حذف از لیگ اروپا چگونه می‌خواهد رقابت در کورس قهرمانی لیگ برتر را ادامه دهد گفت: “ما باید نقاط ضعف خود را مورد بررسی قرار دهیم تا متوجه شویم چرا به اندازه کافی خوب نبودیم. به اسپورتینگ لیسبون هم تبریک می‌گویم و حالا ۱۱ بازی بسیار مهم در لیگ داریم. اولین فینال ما مقابل کریستال پالاس خواهد بود. به نظرم باید همه صحبت‌های خود را از الان به بازی با کریستال پالاس اختصاص دهیم تا بتوانیم دوباره در مسیر برد قرار بگیریم.”

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا