آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آلگری: این ماجرا شبیه سریال‌های مسخره شده!

آلگری در آستانه بازی با لاتزیو گفت علاقه‌ای به صحبت درباره لئوناردو بونوچی ندارد.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با لاتزیو درباره وضعیت تیم، لئوناردو بونوچی و پل پوگبا صحبت کرد که در روزهای اخیر حاشیه ساز بودند.

 

بونوچی؟

“در مورد ماجرای لئوناردو بونوچی چیزی برای اضافه کردن وجود ندارد. برای او موفقیت را در همه مراحل زندگیش می خواهم. ماجرا شبیه به سریال های مسخره تلویزیونی شده و من علاقه ای به این نوع مسائل ندارم. باز هم تکرار می‌کنم. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. او در تیمی بازی می‌کند که قهرمانان را می‌سازد و از نظر احساسی فصل خوبی برای او خواهد بود.”

 

گروه نرم افزاری ماهور

پرونده پوگبا و تاثیر آن بر تیم؟

“من فقط در مورد مسائل درون تیم حرف می زنم. تا جایی که به پوگبا مربوط می شود، من از این وضعیت متاسفم و چیزی ندارم که بگویم و چیزی هم نمی توان گفت. یک پرونده باز وجود دارد و باید منتظر بمانیم. او تعلیق شده است و ما منتظر پایان مراحل و حکم هستیم تا بگوییم چه تغییراتی برای یووه رخ خواهد داد. ما باید روی بازیکنانی که در اختیار داریم تمرکز کنیم.”

در مورد شرایط تیم؟

“تیم خوب تمرین کرد. هفته خوبی داشتیم، هنوز بعضی از بازیکنان به خاطر سفرهایشان جت لگ دارند، بازی سختی مقابل تیم لاتزیو داریم که تیم خیلی خوبی بوده است. من بازیکنان زیادی در دسترس دارم و نمیتوانم به همه بازی بدهم. اما همه خوب تلاش می کنند و منتظر فرصت هستند. از نظر ذهنی آرام هستیم و آماده ایم.”

 

در مورد جایگزین پوگبا

“چه کسی می‌تواند جایگزین او شود؟هیچکس”

 

در مورد تیم لاتزیو؟

“آنها رقیب مستقیم ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هستند. هدف ما لیگ قهرمانان است. مسیر قهرمانی هم طولانی است و باید بازی به بازی پیش رفت.”

 

در مورد مانوئل لوکاتلی و فدریکو کیه‌زا

“کیه‌زا بهبود یافته است و فردا می تواند از ابتدا بازی کند. لوکاتلی بازی خوبی برای تیم ملی داشت. باید ببینم که چه می شود.”

 

از دست دادن تجربه بدون بونوچی و پوگبا؟

” نتایج نشان خواهد داد. ما یک گروه جوان خوب داریم که می‌خواهد و می‌تواند پیشرفت و رشد کند. فردا آزمون مهم دیگری است، ما با یک لاتزیو سازمان‌یافته روبرو هستیم.”

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا