آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آلگری: خیلی وقت بود میلان را نبرده بودیم

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس درباره پیروزی مردانش برابر میلان و شیوه عجیب ابراز عصبانیتش در پایان بازی توضیح داد.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از پیروزی یک بر صفر یکشنبه شب مردانش در خانه میلانی که از اواخر نیمه اول با اخراج مالک تیاو 10 نفره بود، به شبکه DAZN گفت: یوونتوس از نظر دفاعی خوب بازی کرد اما فوتبال بازی لحظه‌هاست و مویزه کین هم دقیقاً همان کاری را انجام داد که باید انجام می‌شد (فرار منجر به خطای تیاو و اخراجش). از زمانی که میلان 10 نفره شد، ما آنطور که باید بازی را خوب اداره نکردیم. در دقایق پایانی، صبوری لازم برای حمله کردن را نداشتیم و به میلان اجازه دادیم در ضدحملات آزارمان دهد. درست است که ما یک بازیکن بیشتر داشتیم اما سرعت بالای رافائل لیائو (مهاجم میلان) می‌توانست این اختلاف را جبران کند. از آخرین باری که ما میلان را شکست داده بودیم زمان زیادی می‌گذشت. بنابراین من بابت این پیروزی فقط می‌‌توانم قدردان بازیکنانم باشم.

 

فرصت‌سوزی‌های یوونتوس برای زدن گل‌های بعدی آنقدر ماسیمیلیانو آلگری را عصبانی کرد که او در پایان بازی کت و کراواتش را درآورد و بعد از شوت کردن چند بطری آب و سایر اشیای دوروبرش قبل از به صدا درآمدن سوت پایان، به رختکن رفت.

آلگری دلیل عصبانیتش را اینگونه توضیح داد: فوتبال یعنی بدانی که چطور بازی را اداره کنی. وقتی مقابل حریفی 10 نفره بازی می‌کنی، باید از زمین بازی مانند یک فرودگاه استفاده کنی و اجازه ندهی که حریف نزدیک توپ بشود و طوری ضدحمله بزند که میلان زد. وقتی یک بازیکن بیشتر داری، نباید در فضاهای تنگ و بسته پاسکاری کنید، نباید دریبل بزنید، نباید دوئل انفرادی کنید. مجبور نیستید به زور کاری از پیش ببرید بلکه باید روی کارهای که مطمئن هستید نتیجه می‌دهند، مانور دهید. این‌ها چیزهایی هستند که باید بیشتر تمرین‌شان کنیم چون هنوز در تیم‌مان بازیکنانی کم‌تجربه داریم و بازی در سن‌سیرو برای آنها آزمون بزرگی بود.

 

گروه نرم افزاری ماهور

سرمربی بانوی پیر یک بار دیگر تأکید کرد که یوونتوس با وجود فارغ بودن از بازی‌های اروپایی فقط به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان است نه اسکودتو. او گفت: اگر ما فقط به کسب چنین پیروزی‌‌هایی راضی شویم به جایی نمی‌رسیم. ما باید بر بستر کاری که آغاز کرده‌ایم، پروژه‌مان را بسازیم تا وقتی که اشتباهاتی مرتکب شدیم بتوانیم آنها را جبران کنیم. باز هم می‌گویم که این فصل، اینتر، میلان و ناپولی بخت‌های اصلی قهرمانی هستند و ما فقط دنبال سهمیه هستیم. می‌خواهیم قدم به قدم پیش برویم چون به زودی آتالانتا، لاتزیو و رم هم فاصله‌شان را کم خواهند کرد.

5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا