آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آلگری : ۲۳ امتیاز درست نیست، ما ۳۸ امتیازی هستیم

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، بعد از شکست 2-0 مقابل مونزا به خبرنگاران گفت تیمش 38 امتیازی است و نباید عدد 23 که جلوی اسم یووه درج شده را امتیاز واقعی این تیم دانست.

یوونتوس که بعد از بحران رسوایی مالی و کسر پانزده امتیاز از این تیم در سری آ با بحرانی بزرگ روبرو شده است امشب در خانه خود مقابل مونزا با نتیجه ۲-۰ شکست خورد تا بیش از پیش با فشار مواجه شود.

 

در پایان بازی آلگری اذعان کرد که تیمش به خصوص در نیمه اول عملکرد بسیار بدی داشته است. او در عین حال به خبرنگاران گفت نباید ۲۳ امتیازی که در حال حاضر در جدول مقابل اسم تیمش درج شده را امتیاز واقعی آنها در نظر گرفت. آلگری چند بار به خبرنگاران تذکر داد که تیمش با وجود تعداد زیادی مصدوم و غایب موفق شده ۳۸ امتیاز جمع کند. او گفت یوونتوس باشگاه قدرتمندی است که از تیمش دفاع خواهد کرد.

به حاشیه فکر نمی‌کنیم

اصلا نباید به مسائل حاشیه‌ای فکر کنیم. ما باید فکر و ذکرمان تمرین کردن و بهتر بازی کردن در زمین باشد. جدول در حال حاضر می‌گوید ۲۳ امتیاز داریم. باید از فردا تلاش را شروع کنیم و خشمی که داریم را برای بهتر شدن مصرف کنیم.

 

مصدوم شدن میلیک در این بازی جدی است؟

میلیک از ناحیه عضله مشکل دارد. حداقل ولاهوویچ شرایط خوبی پیدا کرده و این برای ما راضی کننده است.

 

آلگری بعد از بازی در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

همین حرفهایی که الان به شما می‌زنم را به بازیکنان گفتم.

 

یوونتوس در پنجره زمستانی بازیکن جدید خواهد خرید؟

پوگبا و ولاهوویچ برگشته‌اند و کیه‌زا هم شرایط خوبی دارد. مک‌کنی از تیم جدا می‌شود و در ژانویه خریدی در کار نیست.

 

بحران یوونتوس را زمین‌گیر کرده؟

کدام بحران؟ ما ۳۸ امتیاز داریم. چه کسی فکرش را می‌کرد با این همه مصدوم و غایب چنین امتیازی به دست بیاوریم. باشگاه یوونتوس پرقدرت است و از ما دفاع خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا