آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آلگری : با کمی شانس اینتر را شکست می‌دهیم

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است با کمی خوش‌شانسی فردا می‌توانند برنده دربی ایتالیا شده و راهی فینال جام حذفی شوند.

فردا دربی ایتالیا در نیمه نهایی جام حذفی را خواهیم داشت. اینتر پس از متوقف کردن یوونتوس در بازی رفت، این بار در جوزپه مه‌آتزا میزبان بانوی پیر است و می‌خواهد به یک فینال دیگر برسد. این هدف یوونتوس نیز خواهد بود. نراتزوری پس از رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و برتری اخیر برابر امپولی روحیه مضاعفی دارد ولی یوونتوس در بازی این هفته خود مغلوب ناپولی شد و با شکست به دربی ایتالیا رسید.

مکس آلگری در نشست خبری این بازی گفت: «شکست برابر ناپولی دردناک بود ولی آن بازی تمام شد و پرداختن به حواشی داوری‌اش اهمیتی ندارد. مهم‌تر از هر چیزی بازی فرداست. دربی ایتالیا همیشه بازی بزرگ و حساسی است. ما تلاش می‌کنیم به فینال برسیم و باید کیفیت واقعی خودمان را نشان دهیم و البته به شانس هم نیاز داریم. این مقطع پایانی و حساس فصل است و باید به فینال برویم چون به معنای قطعی شدن سهمیه حضور در سوپرجام فصل آینده است.»

 

آلگری در مورد شرایط تیمش گفت: «فردا پرین درون دروازه قرار خواهند گرفت و ولاهوویچ را نیز احتملا به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت. البته فردا شرایط او بررسی می‌شود. پوگبا و میلیک در دسترس هستند ولی کین را در اختیار نداریم.»

سرمربی یوونتوس مطمئن است فصل بعد نیز در این باشگاه خواهد ماند: «من هنوز دو سال دیگر قرارداد دارم و می‌خواهم بمانم. من هفت سال در یووه مربیگری کرده‌ام و این افتخار بزرگی است که نصیب هر مربی‌ای نمی‌شود. طبعا روزهای خوب و بدی را تجربه کرده‌ایم و روزهای خوب من بیشتر بوده‌اند. فردا فرصت رسیدن به یک فینال را داریم. فصل قبل جام حذفی را از دست دادیم ولی می‌خواهیم جبران کنیم. ما می‌توانیم در لیگ اروپا هم قهرمان شویم و به نیمه نهایی رسیده‌ایم. ارزیابی من تا به اینجای فصل خوب و مثبت است. تلاش داریم یوونتوس را به مسیر قهرمانی برگردانیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا