آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز

آنچلوتی: این چه خط دفاع افتضاحی است!

رئال مادرید بامداد امروز در دیداری دوستانه که آخرین بازی این تیم در تور پیش فصل آمریکا بود به مصاف یوونتوس رفت و با نتیجه 1-3 شکست خورد.

 

آنها در حالی سه گل در این بازی دریافت کردند که در دیدار قبلی برابر بارسلونا هم سه بار دروازه‌شان باز شده بود و این موضوع باعث شد که آنچلوتی انتقادهایی را از عملکرد خط دفاعی تیمش مطرح کند.

 

سرمربی رئال مادرید پس از پایان این دیدار به خبرنگاران گفت: «ما به این شکنندگی دفاعی عادت نداریم. از نظر دفاعی قطعا باید پیشرفت کنیم. تعداد گل زیادی دریافت کردیم. تعادل کافی در تیم وجود نداشت و ما باید این موضوع را حل کنیم. حل این مشکل دشوار نیست. عقب رفتن خط دفاعی می‌تواند یکی از راه‌ حل‌ها باشد.

گروه نرم افزاری ماهور

این مشخصا مشکلی است که باید هرچه زودتر حل شود. من از نظر هجومی نگران شرایط تیم نیستم. ما موقعیت بسیار زیادی را ایجاد کردیم. فکر می‌کنم در هر چهار دیدار دوستانه کنترل بازی در دست ما بود. بیشترین نگرانی من مربوط به خط دفاعی است.

 

باید به خاطر داشته باشیم که این مشکلی تیمی و جمعی است. ما خیلی گل خوردیم و این واقعا افتضاح است. ما نتوانستیم بسیاری از حملات را کنترل کنیم. وقتی تیم حریف فشار را افزایش می‌دهد، ما با دردسر روبرو می‌شویم.»

 

آنچلوتی درباره شرایط این بازی اظهار داشت:«من دوست داشتم ببینم که این تیم در برابر فشاری که تا این حد قدرتمند و جلو کشیده است چه واکنشی نشان خواهد داد و چه شرایطی را تجربه می‌کند.»

 

او در پاسخ به سوالی درباره عملکرد وینیسیوس جونیور اضافه کرد: «این بازی نشان داد که او همچنان به رشد کردن ادامه می‌دهد. وینی در مناطق داخلی زمین بسیار خوب بود و همیشه پیشرفت می‌کند.»

5 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا