اخبارمهمترین اخبار روز

آنچلوتی: به وینیسیوس گفتم باید در برخی موارد پیشرفت کند

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره شرایط تیمش پیش از بازی با آلمریا سخن گفت.

کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در هفته بیست‌ویکم لالیگای اسپانیا پذیرای آلمریا خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: هواداران برای ما خیلی مهم هستند و بازی در خانه کمک زیادی به ما می‌کند. هواداران با حمایتی که از ما می‌کنند به ما اجازه می‌دهند تا بهترین سطح بازی‌مان را به نمایش بگذاریم. ما در مهمترین مقطع فصل هستیم به خصوص در لالیگا که پنج بازی متوالی پیش از بازی‌مان در لیگ قهرمانان داریم.

وی همچنین با اشاره به شکست 4 بر 2 تیمش مقابل اتلتیکومادرید در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا و حذف از گردونه این رقابت‌ها اظهار داشت: به نظرم ما باید در بازی با اتلتیکومادرید بهتر بر توپ کنترل پیدا می‌کردیم. ما فوتبالست‌های باکیفیت داریم و با آنها از موفقیت‌های زیادی لذت برده‌ایم. شاید به خاطر خستگی بود که ما در بازی با اتلتیکو مالکیت توپ را از دست دادیم. ما به صورت تیمی برنده و بازنده می‌شویم و من به صورت فردی از کسی انتقاد نکردم.

سرمربی رئال مادرید تصریح کرد: ما آماده‌سازی خوبی برای بازی با آلمریا داشته‌ایم. بازیکنان به خوبی ریکاوری کرده‌اند و پس از آخرین جلسه تمرینی که داشته‌ایم، حس خوبی دارم. ما می‌خواهیم در بازی فردا خوب کار کنیم. از بازی‌مان مقابل اتلتیکومادرید در جام حذفی اسپانیا راضی هستم. چوامنی در بازی با اتلتیکو فوق‌العاده بود و در بازی با بارسلونا هم یکی از بهترین بازیکنان ما بود.

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا