آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آژیر قرمز به صدا درآمد؛ مهاجمان بی‌خطر

مهاجمان و بازیکنان تهاجمی پرسپولیس پس از گذشت سه هفته موفق به گلزنی نشده‌اند.

بعد از سپاهان، نوبت به ذوب‌آهن رسید تا دیگر تیم بزرگ پایتخت را متوقف کند و نمایندگان نصف جهان را به برنده بزرگ این هفته در ۲ دوئل سرنوشت‌ساز تبدیل کنند. شاگردان محمد ربیعی در جدال با پرسپولیس در حالی به یک امتیاز ارزشمند دست یافتند که بازهم مهاجمان و عناصر تهاجمی این تیم در گلزنی ناکام بودند.

 

3 گل در سه بازی

پرسپولیس در این 3 بازی تنها 3 بار موفق به گلزنی شده‌اند و این آمار برای مدافع عنوان قهرمانی اصلا جالب توجه نیست. آن‌ها در هر مسابقه یک گل به ثمر رساندند و از این حیث نسبت به رقبای مستقیم خود یعنی سپاهان و استقلال نمایشی ضعیف‌تر داشته‌اند.

 

وقتی مدافعان جور مهاجمان را می‌کشند

سه گل پرسپولیس تا به اینجا به وسیله علی نعمتی، سعید صادقی و گئورگی گولسیانی به‌ثمر رسیده است که از این نفرات، ۲ نفر مدافع هستند و صادقی به عنوان وینگر انجام وظیفه می‌کند. این یعنی شهاب زاهدی به عنوان مهاجم اصلی تیم و وحید امیری که دیگر مهاجم سرخ‌پوشان بوده تا به حال موفق به گلزنی نشده‌اند.

گروه نرم افزاری ماهور

 

شهاب تنها ناکام نیست

در کنار زاهدی، دیگر عناصر تهاجمی پرسپولیس هم نمایش خوبی تا به اینجای فصل نداشته‌اند. مهدی ترابی، وحید امیری و محمد عمری تا به حال عملکرد خوبی نداشته‌اند و در گلزنی ناموفق بوده‌اند.

 

این نمایش ضعیف در این سه هفته باعث شده تا بیش از پیش جذب یک مهاجم برای پرسپولیس حیاتی باشد. تیم یحیی گل‌محمدی از فرصت‌های به دست آمده نمی‌تواند بهره لازم را ببرد و این برای تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهد بود، اتفاق خوبی نیست.

66 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا