آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اتفاق دلگرم‌کننده برای پرسپولیسی‌ها؛ تیمِ اوسمار از تیمِ یحیی جلو زد!

سرخ‌پوشان پایتخت در مقایسه با فصل گذشته توانسته‌اند امتیازات بیشتری را به‌دست آورند.

پرسپولیس شب گذشته در دیداری خانگی به مصاف پیکان تهران رفت که نمایش سراسر تهاجمی شاگردان اوسمار ویرا با برتری 2گله سرخ‌پوشان پایتخت به پایان رسید؛ هر چند که براساس آمار و ارقام امید گل آن‌ها در بازی دیشب، 4.14 بود و اگر عناصر تهاجمی این تیم به‌ویژه عیسی آل‌کثیر و اوستون اورونوف با دقت بیشتری از موقعیت‌های ایجاد شده استفاده می‌کردند، پرسپولیسی‌ها می‌توانستند با خلق یک جشنواره گل به استقبال تعطیلات فیفادی بروند.

 

سرخ‌پوشان پایتخت در شرایطی توانستند 3 امتیاز دیدار با پیکان را از آن خود کنند که این برد محبوبیت اوسمار ویرا را نزد هواداران پرسپولیس بیش از پیش افزایش داد؛ چرا که سرخ‌پوشان در کنار کسب نتیجه، توانستند فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسندی را از خود ارائه کنند و همین مسئله باعث شد تا سرمربی برزیلی پرسپولیس که در روزهای ابتدایی کارش در این تیم موردنقد هواداران قرار داشت، در پایان مسابقه از سوی هواداران تشویق شود و عملکرد او مورد تمجید و ستایش قرار گیرد.

 

روی‌فرم مثل پرسپولیسِ اوسمار

شاگردان اوسمار ویرا در 5 مسابقه اخیرشان در لیگ برتر توانسته‌اند عملکردی درخشان را از خود به جای بگذارند و کسب 4 برد و پذیرش یک تساوی باعث شده تا سرخ‌پوشان پایتخت با کسب 13 امتیاز از 15 امتیاز ممکن، عنوان روی‌فرم‌ترین تیم این روزهای لیگ را از آن خود کنند. بررسی آمار و ارقام نشان می‌دهد که در 6 حضور ویرا روی نیمکت پرسپولیس در لیگ برتر، سرخ‌پوشان پایتخت توانسته‌اند 13 امتیاز به‌دست آورند تا میانگین 2.16 امتیاز در کارنامه سرمربی برزیلی به‌ثبت برسد که آمار جالب‌توجهی است. ضمن آنکه در جام حذفی هم پرسپولیسی‌ها با هدایت ویرا توانستند از سد نفت‌وگاز گچساران بگذرند و خود را به مرحله یک‌هشتم نهایی برسانند تا شمار بردهای سرمربی برزیلی در 7 حضورش روی نیمکت پرسپولیس (در تمامی رقابت‌ها) به عدد 5 برسد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

تیمی که خوب گل می‌زند و سخت گل می‌خورد!

سرخ‌پوشان پایتخت در دوران سرمربیگری اوسمار ویرا توانسته‌اند عملکرد تهاجمی درخشانی داشته باشند؛ به‌طوری‌که آن‌ها به جز مسابقه داربی، در سایر دیدارها (در لیگ برتر و جام حذفی) موفق شده‌اند برای پرسپولیس گل بزنند و در طول 7 بازی اخیر با هدایت اوسمار ویرا، پرسپولیسی‌ها 12 بار دروازه رقبا را فرو ریخته‌اند تا میانگین 1.7 گل زده در هر مسابقه در کارنامه سرخ‌پوشان پایتخت به‌ثبت برسد که این رکورد هم ویژه محسوب می‌شود. ضمن آنکه در این 7 مسابقه، تنها 3 بار دروازه پرسپولیس باز شده تا با میانگین 0.4 گل خورده، از این حیث هم آمار قابل‌قبولی در کارنامه شاگردان ویرا به‌ثبت برسد.

 

3 امتیاز حیاتی برای عبور از رکورد تیمِ یحیی!

پرسپولیسی‌ها در حالی شب گذشته برد 2گله مقابل پیکان را جشن گرفتند و با پیروزی به استقبال تعطیلات فیفادی رفتند که این برد باعث شد تا شمار امتیازات پرسپولیس در جدول رده‌بندی به عدد 43 برسد و آن‌ها موقعیت خود در رتبه دوم جدول را تثبیت کردند؛ آن‌هم در حالی‌که سرخ‌پوشان پایتخت در فصل گذشته تا پایان هفته بیست‌ویکم توانسته بودند 42 امتیاز به‌دست آورند اما کسب پیروزی برابر پیکان باعث شد تا سرخ‌پوشان پایتخت در فصل جاری بتوانند از رکورد امتیازی خود در فصل گذشته پیشی گیرند.

57 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا