آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ادعای نایب رئیس بارسلونا؛ بازگشت به نوکمپ در ماه نوامبر

نایب رئیس بارسلونا عنوان کرد در ماه نوامبر به نوکمپ بازمی‌گردند.

النا فورت، نایب رئیس بارسلونا اطمینان داد این تیم در ماه نوامبر به ورزشگاه اسپاتیفای نوکمپ بازخواهد گشت. او همچنین عنوان کرد کار احداث و بازسازی ورزشگاه به موقع انجام خواهد شد و از پیشرفت ایجاد شده در کار ابراز خرسندی کرد.

 

راضی هستیم 

فورت در گفتگو با نشریه موندو دپورتیوو گفت: «خوشحالیم در ماه نوامبر به ورزشگاه نوکمپ باز می‌گردیم.زمانبندی دقیقی برای این کار داریم.»

 

او درباره وضعیت مالی باشگاه عنوان کرد اگرچه بهبود زیادی در اوضاع مالی این تیم حاصل شده اما هنوز راه زیادی برای رسیدن به شرایط ایده آل باقی مانده است. او در ادامه سخنان خود گفت: «وضعیت باشگاه؟ مطمئنا در بهترین شرایط قرار نداریم. از لحاظ ورزشی یک پروژه توافق شده در دست داشتیم که مطابق انتظار پیش نرفت، با این وجود به طور کلی نسبت به سال 2021 در اوضاع تیم پیشرفت به وضوح دیده می‌شود. طی ۳ سال، پیشرفت‌های زیادی در تیم از لحاظ اقتصادی به وجود آمده و ما باز هم هر روز در تلاش هستیم تا اوضاع را باز هم بهبود ببخشیم.»

گروه نرم افزاری ماهور

 

مشکلات اقتصادی

بارسلونا مدتی است با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، آن‌ها در رابطه با فیرپلی مالی با مشکلات زیادی رو به رو شدند و حتی عنوان شد ممکن است چند بازیکن مهم این تیم، ناچار به ترک باشگاه باشند. با این وجود فورت اعتقاد دارد مدیران بارسلونا به خوبی این مشکلات را مدیریت کرده‌اند و هر باشگاه دیگری با این اوضاع، اعلام ورشکستگی می‌کرد. او گفت: «با این شرایط، هر تیم دیگری به جز ما، ورشکست می‌شد. در این سال‌ها کار مهمی برای مدیریت اوضاع انجام داده‌ایم. تصور می‌کنم باید به این موضوع فراتر از یک نفع شخصی نگاه کنیم. می‌خواهم بگویم بارسلونا برخلاف تصور بسیاری از افراد، آنقدرها که تصور می‌کنید، باشگاه بدی نیست.»

53 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا