آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

استراتژی کلیدی بارسلونا برای تابستان آینده؛ فقط بازیکن آزاد

بارسلونا به دنبال به خدمت گرفتن بازیکنان آزاد است.

در ۲ سال گذشته بارسلونا به دلیل مسائل مربوط به فیرپلی مالی با مشکلات بسیاری در زمینه نقل و انتقالات و خرید بازیکن رو به رو شده بود. بارسلونا در این مدت با صرفه هزینه‌های گزاف، بازیکنانی مانند رافینیا، کونده و لواندوفسکی را به خدمت گرفت اما صرف نظر از این بازیکنان، استراتژی اصلی تیم، بر مبنای خرید بازیکنان آزاد یا به خدمت گرفتن بازیکنان به صورت قرضی بود.

 

 به دنبال جذب بازیکنان آزاد

به نقل از موندودپورتیوو با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، بارسلونا از هم اکنون خود را برای پنجره نقل و انتقالات در تابستان آینده آماده کرده و بازیکنانی که قرارداد آن‌ها در سال 2024 به پایان می‌رسد را زیر نظر گرفته تا بتواند آن‌ها را به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان به تیم اضافه کند.

 

تابستان گذشته بارسلونا، فرانک کسیه و اندرس کریستنسن را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفت و هر ۲ در قهرمانی این تیم در لالیگا نقش موثری داشتند. در این تابستان ایلکای گوندوگان و اینیگو مارتینز به همین صورت به ترکیب اضافه شدند و هر ۲ به یکی از بازیکنان اصلی در تیم ژاوی تبدیل شده‌اند. از آنجا که به احتمال زیاد برای فصل آینده هم مسائل مربوط به فیرپلی مالی مشکلاتی را برای بارسلونا به وجود خواهد آورد، این تیم به این استراتژی برای خرید بازیکن ادامه خواهد داد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

بازیکنان در دسترس 

هنوز زمان زیادی تا پنجره نقل و انتقالات تابستان آینده باقی مانده اما بارسلونا می‌تواند مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن بازیکنان مد نظر خود از ژانویه آغاز کند. قرارداد بسیاری از بازیکنان در سال 2024 به پایان می‌رسد و بارسلونا می‌تواند شانس خود را برای به خدمت گرفتن آن‌ها امتحان کند. از مهم‌ترین این بازیکنان می‌توان به کیلیان امباپه اشاره کرد. البته بعید به نظر می‌رسد او به بارسلونا ملحق شود زیرا آرزوی بازی در رئال مادرید را دارد و احتمالا به این تیم ملحق خواهد شد.

 

گویدو رودریگس و جورجینیو، ۲ نام دیگری هستند که مد نظر بارسلونا قرار دارند و این تیم می‌تواند تابستان آینده برای خرید آن‌ها به عنوان بازیکن آزاد اقدام کند. نیکو ویلیامز، بازیکن اتلتیک بیلبائو در رادار بارسلونا قرار دارد. آلوارو موراتا، پابلو فورنالس، آنتونی مارسیال و تیاگو آلکانترا از دیگر بازیکنان در دسترس هستند.

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا