آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

شوک بزرگ در استقلال؛ مدیر و معاون استعفا کردند!

حجت کریمی سرپرست استقلال، در روزی که پرونده حضور بیرانوند در این باشگاه بسته شد از سمت خود استعفا کرد.

استقلالی‌ها در روزهای اخیر، شرایط عجیبی را تجربه می‌کنند. مدیران باشگاه، هنوز نتوانسته‌اند مهدی قایدی و محمد محبی را در این تیم نگه دارند و رضا اسدی مهاجم مورد نظر جواد نکونام هم، سر از سپاهان درآورد. خرید علیرضا بیرانوند، قرار بود بمب بزرگ استقلال در نقل و انتقالات باشد که این جابجایی هم به نتیجه نرسید. دو شکست در خرید رضا اسدی و علیرضا بیرانوند در یک روز، کافی بود تا سرپرست مدیرعاملی استقلال، تصمیم به استعفا بگیرد.

 

حجت کریمی با انتشار پیامی، درباره تلاش‌ها و دستاوردهایش در این ماه‌ها توضیح داد و گفت به دلیل مشکلات مالی، نمی‌تواند در این پست باقی بماند: «همانطور که می‌دانید در فصل نقل و انتقالات، باشگاه‌ها با اتکا به منابع مالی اقدام به تقویت خود می‌کنند، اما این مسئله به‌خصوص از باشگاه استقلال دریغ می‌شود و رئیس سازمان خصوصی‌سازی به‌عنوان رئیس مجمع باشگاه دست و بال ما را بسته بود و تلاش‌های ما در این زمینه بی‌نتیجه مانده است. این نکته را هم ذکر کنم که رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حضور در برنامه فوتبال برتر به اعتبار و برند باشگاه لطمه بزرگی زد و این مسئله باعث عدم همکاری بسیاری از نهادهای ذی‌ربط و حل کنندگان احتمالی مشکلات مالی با باشگاه شده است. با این حال بنده در مدت کوتاه حضورم در استقلال، تلاش کردم شرایط را به سمت مطلوب نزدیک کنم و همچنین دست برخی از افراد را از باشگاه کوتاه کنم که در این راستا هزینه زیادی در فضای مجازی برای من ایجاد شده است. حالا و در شرایطی که به نظر هواداران بیشمار باشگاه استقلال از شرایط ناراضی هستند، ضمن عذرخواهی از ایشان، اعلام می‌کنم از ادامه همکاری با باشگاه بزرگ استقلال کنار می‌کشم.»

 

کریمی در این پیام، تایید کرده که دلیل اصلی استعفای او، نارضایتی طرفداران استقلال از عملکرد این تیم در نقل و انتقالات است. نارضایتی که او دلیل آن را، نبود منابع مالی و محدودیت‌های ایجاد شده از طرف سازمان خصوصی‌سازی می‌داند. همزمان خبرگزاری تسنیم ادعا کرده علی امیری، قائم مقام باشگاه استقلال هم به همین دلیل یعنی نبود منابع مالی کافی، از این تیم استعفا کرده است. نارضایتی مدیران استقلال از نبود منابع مالی، در شرایطی اعلام شده که آن‌ها به بیرانوند، پیشنهاد مالی بزرگی داده بودند که در رسانه‌های مختلف، بین 90 تا 100 میلیارد تومان عنوان شده بود. کریمی وعده داده به زودی، درباره این ماجرا و دلایل ناکامی این باشگاه در جذب بیرانوند صحبت می‌کند: «دلایل این مسئله را طی روزهای آینده به صورت کامل در اختیار رسانه‌ها و هواداران استقلال قرار خواهم داد و درباره جزئیات این چند روز صحبت خواهم کرد.»

گروه نرم افزاری ماهور
46 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا