آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اسدی خرید جدید سپاهان؛ سومین گلزن برتر فصل در اصفهان

رضا اسدی با عقد قرارداد 2 ساله به سپاهان پیوست.

رضا اسدی، یکی از چهره‌های شاخص لیگ بیست‌ودوم بود. این بازیکن که توانایی بازی در چندین پست را دارد با 11 گل سومین گلزن لیگ بیست‌ودوم لقب گرفت. او که مورد توجه چند تیم مدعی قرار داشت، با عقد قراردادی 2 ساله به سپاهان پیوست. اسدی پس از کاوه رضایی و رضا شکاری سومین خرید سپاهان برای فصل جدید است.

 

سپاهان پنجمین تجربه اسدی در ایران

رضا اسدی که سابقه بازی در اتریش را در کارنامه خود دارد، در ایران برای تیم‌های تراکتور، پرسپولیس، سایپا و نفت تهران بازی کرده است و سپاهان پنجمین تیمی خواهد بود که اسدی در لیگ برتر در آن بازی کرده است. اسدی در 143 بازی، 30 گل زده و 10 پاس گل داده است. اسدی بیشتر از هر تیمی برای تراکتور به میدان رفت که در دو مقطع، 54 بازی به میدان رفت.

 

اسدی هافیک یا مهاجم

رضا اسدی با نمره متریکا 7.44 بهترین بازیکن فصل تراکتور و چهارمین بازیکن برتر لیگ بود. این بازیکن که سابقه بازی در پست دفاع وسط را دارد، فصل گذشته برای تراکتور در پست هافبک میانی و مهاجم بازی کرد. اسدی در لیگ، 15 مسابقه در خط حمله بازی کرد و 13 بازی به عنوان هافبک به زمین رفت و در هر 2 پست موفق ظاهر شد. حال باید دید که ژوزه مورایس برای فصل بعد چه پستی برای اسدی در نظر گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا