آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اعلام ترکیب پرسپولیس با یک شگفتی

اوسمار ویرا ترکیب تیمش برای دیدار حساس با استقلال خوزستان را اعلام کرد.

مهمترین نکته ترکیب پرسپولیس، خروج گئورگی گولسیانی است که به دلیل مصدومیت امکان حضور در این بازی را ندارد که البته این موضوع باتوجه به حضور او در لیست نهایی تیم ملی گرجستان، نگرانی را برای این بازیکن به اوج خود خواهد رساند.

 

با این حال ترکیب پرسپولیس یک نکته دیگر هم دارد که حضور عبدالکریم حست است که تنها یک جلسه با پرسپولیس تمرین کرد اما به هر حال اوسمار روی این پست ریسک نکرده و ترجیح داده ستاره قطری را در ترکیب اصلی خود استفاده کند.

 

ترکیب پرسپولیس به این شرح است:

گروه نرم افزاری ماهور

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورنوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر

* علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک در درون دروازه پرسپولیس حضور دارد و اگرچه شانس کسب دستکش طلایی را از دست داده اما همچنان به دنبال بسته نگه داشتن دروازه و درخشش در ترکیب تیم پرسپولیس است.

 

* در غیاب گولسیانی زوج خط دفاعی با حضور فرشاد فرجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان تشکیل شده است. در این بازی دانیال اسماعیلی‌فر به عنوان مدافع راست و عبدالکریم حسن به عنوان مدافع چپ بازی خواهند کرد.

 

* پست هافبک دفاعی به مسعود ریگی رسیده و در کنار او این بار سروش رفیعی بازی خواهد کرد. اوستون اورونوف و مهدی ترابی نیز دو بال تهاجمی پرسپولیس هستند که بیشتر بار هجومی تیم بر دوش آنها خواهد بود.

 

* در خط حمله امید عالیشاه بازی می‌کند و جلوتر از او عیسی آل کثیر نقش تمام کننده را بر عهده خواهد داشت. این در حالی است که عالیشاه امروز به رکورد 261 بازی هم خواهد رسید.

 

وحید امیری، محمد خدا بنده لو و علی نعمتی به همراه ابوالفضل بابایی، محمدمهدی احمدی و محمدبادپا بازیکنان روی نیمکت پرسپولیس خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا