آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

الاتحادی‌ها بیانیه صادر کردند؛ از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهیم حقوق باشگاه را حفظ کند

باشگاه الاتحاد عربستان بعد از ترک اصفهان به اتفاقات شب گذشته واکنش نشان داد.

سپاهان ایران شب گذشته در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید در اصفهان به مصاف الاتحاد عربستان می‌رفت. عربستانی‌ها با وجود اینکه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان حضور داشتند، حاضر نشدند برای جدال با سپاهان به زمین بیایند و بعد از ترک ورزشگاه، فورا به عربستان بازگشتند.

 

بعد از بازگشت آن‌ها به عربستان و واکنش‌هایی که مسئولان باشگاه سپاهان به لغو این بازی داشتند، همه منتظر واکنش این باشگاه عربستانی به اتفاقات شب گذشته بودند. در نهایت چند ساعت قبل باشگاه الاتحاد به اتفاقات شب گذشته واکنش نشان داد و بیانیه‌ای را صادر کرد.

 

در بیانیه آن‌ها آمده است: «روز دوشنبه پس از حضور در ورزشگاه محل بازی سپاهان – الاتحاد، ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که این بازی در تاریخ مشخص شده برگزار نمی‌شود و این تیم می‌تواند ورزشگاه را ترک کند و بر این اساس. هیئت باشگاه ورزشگاه را به سمت فرودگاه ترک کرد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

باشگاه الاتحاد صحت این تصمیم را پیگیری کرده و از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهد که حقوق باشگاه را که طبق قوانین و مقررات تضمین شده، حفظ کند.

 

در این زمینه، باشگاه از توجه و پیگیری‌های سفیر عربستان در ایران، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال عربستان، تشکر می‌کند».

 

بعد از باشگاه الاتحاد، فدراسیون فوتبال عربستان هم با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: «ما اتفاقات مربوط به بازی الاتحاد (با سپاهان) که قرار بود عصر دوشنبه در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود را دنبال کردیم. فدراسیون عربستان از تمایل کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی در شرایط مناسب قدردانی می‌کند که فدراسیون فوتبال عربستان با پیگیری مستمر نمایندگان خود که باشگاه الاتحاد را به ایران همراهی کردند، متوجه این موضوع شد. فدراسیون فوتبال عربستان بر حمایت کامل خود از باشگاه الاتحاد تأکید می‌کند و تمام اقدامات قانونی را برای حفظ حقوق خود انجام می‌دهد».

 

در حالی جدال شب گذشته سپاهان مقابل الاتحاد لغو شد که دیگر نماینده ایران پرسپولیس موفق شد با تک گل امید عالیشاه در قطر از سد الدحیل بگذرد. نساجی هم که در بازی اول خود در هند به پیروزی رسیده است، امروز از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف دیگر نماینده عربستان، الهلال پر ستاره می‌رود.

8 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا