آخرین مطلباخبارداغروزنامه های ورزشیمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

روزنامه‌های ایتالیا : ۵ افتخار برای ایتالیا

روزنامه های ایتالیایی تیتر اصلی خود را به حضور 5 تیم ایتالیایی در مسابقات اروپایی فصل جاری اختصاص دادند.

روزنامه های چاپ امروز صبح ایتالیا به حضور 5 تیم ایتالیایی یعنی میلان ، اینتر ، یوونتوس ، رم و فیورنتینا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا پرداختند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با تیتر “این افتخار حقیقی است” به موفقیت های اروپایی نمایندگان ایتالیا اشاره کرد. در حال حاضر اینتر و میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آ.اس رم و یوونتوس در نیمه نهایی لیگ اروپا و فیورنتینا در نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا حضور دارند تا ایتالیا 5 نماینده در مرحله نیمه نهایی سه مسابقه اروپایی فصل جاری داشته باشد.

روزنامه کوریره دلو اسپورت از تیتر “5 انگشت پدر دارند” در صفحه اصلی خود استفاده کرد. در واقع این تیتر به 5 نماینده موفق ایتالیا در رقابت های اروپایی اشاره کرد که برای اولین بار در تاریخ رخ داده است. این نشریه همچنین در خصوص آینده پائولو دیبالا نوشت که او از حضور در آ.اس رم خوشحال است.

روزنامه توتو اسپورت از تیتر “یوونتوس، دو جام در مقابل عدالت” استفاده کرد. یووه ای ها فرصت دارند تا با قهرمانی در لیگ اروپا و کوپا ایتالیا فاتح 2 جام در فصل جاری شوند. این در حالی است که آن ها همچنان با مشکلاتی از قبیل کاهش 15 امتیازی دست و پنجه نرم می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا