آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینتر مهاجم اتلتیکو را از رم قاپید

در حالی که همه چیز به سوی پایتخت‌نشین شدن مهاجم اسپانیایی اتلتیکومادرید در ایتالیا پیش می‌رفت، اکنون سناریویی جدید برای آینده او شکل گرفته است.

نه جذابیت ژوزه مورینیو و نه ارتباط خانوادگی نزدیک با پائولو دیبالا به عنوان هم‌تیمی سابق، دوست صمیمی و پدرخوانده فرزند جدید، باعث نشده که آلوارو موراتا راه پایتخت ایتالیا را در پیش بگیرد تا به عضویت تیم قرمزپوش این شهر درآید. این ادعای سایت کالچو مرکاتوی ایتالیاست که نوشته در روزهایی که گمانه‌زنی‌ها حاکی از توافق موراتا با رم بودند، اینتر به بازیکن اتلتیکومادرید پیشنهادی داد که او را وسوسه کرده به جای رم به نراتزوری پاسخ مثبت بدهد.

 

کالچو مرکاتو در خبری به نقل از مدیربرنامه‌های موراتا اعلام کرد که مذاکرات او با باشگاه اینتر مثبت و سازنده بوده است. گویا اولین تماس طرفین به صورت تلفنی و در روز دوشنبه برقرار شده و یک روز بعد مدیربرنامه‌های بازیکن به صورت حضوری با مدیران اینتر ملاقات داشته است. در واقع پس از همین جلسه بود که او به خبرنگاران گفت:«مذاکرات خوب پیش رفت.»

اینتر بعد از منتفی شدن برنامه‌اش برای خرید روملو لوکاکو، به دنبال یک جانشین برای اوست و آلوراو موراتا هم یکی از گزینه‌های این باشگاه است. این در حالی است که بازیکن 30 ساله در ایتالیا تا به حال برای هیچ تیمی جز یوونتوس بازی نکرده است و گویا ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بانوی پیر از باشگاه خواسته که برای سومین بار این بازیکن را به تورین ببرند.

 

گروه نرم افزاری ماهور

جذب موراتا هم برای مشتریان ایتالیایی او امتیازاتی دارد که یکی از آنها پُر نشدن سهمیه بازیکنان غیراروپایی است و دیگری تسلط کامل بازیکن بر زبان ایتالیایی برای برقراری ارتباط با مربیان و هم‌‌تیمی‌ها. همسر موراتا ایتالیایی است و به همین دلیل این بازیکن نه تنها با زندگی در ایتالیا بسیار راحت است بلکه دو دوره حضورش در یوونتوس هم او را کاملاً با جو و فرهنگ این کشور آشنا کرده است.

 

با این حال جذب موراتا یک مانعی بزرگ هم دارد که آن بند فسخ 20 میلیون یورویی او با اتلتیکومادرید است. البته گفته می‌شود که اتلتیکومادرید حاضر است تخفیف بدهد و با فروش او در ازای 15 میلیون یورو هم موافقت خواهد کرد. پیشنهادی که اینتر به خود بازیکن داده هم شامل یک قرارداد سه ساله با امکان تمدید برای سال چهارم با حقوق 5 میلیون یورو در سال است.

54 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا