آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینزاگی: ما قوی‌ترین تیم ایتالیا نیستیم

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، پس از برد دربی میلان گفت که شاگردانش راهی طولانی در پیش دارند و آن‌ها قوی‌ترین تیم ایتالیا نیستند.

سیمونه اینزاگی می‌گوید که پس از برتری 5-1 مقابل میلان، تیمش راه بسیار زیادی در پیش دارد خاطرنشان کرد که آن‌ها به تک تک بازیکنان این تیم نیاز دارند.

 

نراتزوری در سن سیرو با گلزنی هنریک مخیتاریان (2بار)، مارکوس تورام، هاکان چالهان اوغلو و داویده فراتزی، در سن سیرو با نتیجه 5-1 در دربی میلان به برتری رسید.

 

اینزاگی در مورد این بازی گفت: “شروع فوق‌العاده‌ای داشتیم و متمرکز ماندیم و در لحظات مناسب گل زدیم، در حالیکه بازیکنان‌ تعویضی نگرش درستی داشتند.”

گروه نرم افزاری ماهور

شروع خوب این فصل؟

 

شروع این فصل را به بچه‌ها تبریک می‌گویم، خوشحالیم که باعث شدیم هواداران اینتر جشن بگیرند اما بازی‌های سخت از الان شروع شده است و ما باید آماده باشیم. من برای هوادارانمان و رئیس باشگاه بسیار خوشحالم. فصل گذشته 4 دربی را بردیم و به ما یک جام و فرصت بازی در فینال لیگ قهرمانان در استانبول را داد. این فقط یک قدم در فصل است و راه بسیار طولانی در پیش است.

نیمکت نشینی داویده فراتزی و بازی کردن هنریک مخیتاریان؟

 

همه ما مخیتاریان را می‌شناسیم، من فقط به آنچه که بچه‌هایم در تمرین انجام می‌دهند، نگاه می‌کنم. کمی نگران این مسابقه بودم، چون برخی بازیکنان به تازگی از تیم‌های ملی بازگشتند‌. ما از این به بعد هر سه روز یک بار بازی خواهیم کرد، بنابراین باید همه کمک کنند و از کسانی که امروز از روی نیمکت به تیم ملحق شدند هم تشکر کردم.

 

گلزنی مارکوس تورام؟

 

پپه ماروتا و آوسیلیو از قبل می‌خواستند تورام را در ژانویه به خدمت بگیرند. گفته بودم که شخصاً او را نمی‌شناسم، اما دیدیه دشان از او به شدت صحبت کرد. او کیفیت فوق العاده‌ای دارد، پسر خوبی است که خیلی سریع با تیم هماهنگ شد. اینتر برای مدت طولانی به دنبال او بود.

 

پیروزی در 4 بازی ابتدایی فصل؟

 

فصل گذشته ما دو جام بردیم، به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم، بنابراین به ما اعتماد به نفس بیشتری داد. اکنون باید ثابت کنیم که برای هر چیزی که پیش می‌آید، آماده‌ایم.

 

اینتر قوی‌ترین تیم ایتالیاست؟

 

مشخص است که نه. فقط خوب شروع کردیم و دربی را عالی بردیم. تبریک به این بچه‌ها و این نمایش ولی باید بدانیم که هنوز چیزی نبرده‌ایم به غیر از یک بازی. می‌دانستیم این بازی برای اینتری‌ها چه اهمیتی دارد و حالا به بخش مهم‌تر آن یعنی آمادگی پس از این بازی رسیده‌ایم‌.

64 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا