آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینزاگی : هواداران باید به کاری که کرده‌ایم افتخار کنند

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان مقابل پورتو را به هوادارانی تقدیم که با وجود سفر به پورتو نتوانستند وارد ورزشگاه دراگائو شوند.

اینتر در خانه پورتو به تساوی بدون گل رضایت داد تا با توجه به پیروزی یک بر صفر بازی رفت جواز صعود به جمع هشت تیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. سیمونه اینزاگی در پایان این بازی تاکید کرد که هواداران باید به کاری که تیمش انجام داده افتخار کنند.

 

او بعد از تساوی بدون گل در ورزشگاه دراگائو و صعود با پیروزی 1-0 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت گفت: “خیلی خیلی خوشحالم. به همه اعضای تیم افتخار می کنم که انرژی فراتر از حد تصور من را به نمایش گذاشتند. ما به خوبی کار را کنترل کردیم و خطرات بسیار کمی روی دروازه‌مان خلق شد.”

 

سرمربی اینتر با اشاره به اینکه تیمش توانست طلسم ناکامی ایتالیایی ها در ورزشگاه دراگائوی پرتغال را پایان دهد افزود: “من به تیم خودم ایمان داشتم. این را هم می دانستیم که پورتو در چهار تقابل قبلی خود با تیم های ایتالیایی در ورزشگاه دراگائو به پیروزی دست یافته است. بنابراین به بچه ها یک تبریک ویژه می گویم چون توانستند تاریخ را دستخوش کمی تغییر کنند.”

گروه نرم افزاری ماهور

گروهی از هواداران اینتر به خاطر خرید بلیت اشتباه (جایگاه میهمان) از ورود به ورزشگاه منع شدند. اینزاگی با اشاره به این اتفاق تاکید کرد: “ما این برد را به هوادارانمان تقدیم می کنیم. من مطلع شدم که بسیاری از آنها حتی نتوانسته اند وارد ورزشگاه شوند.”

طی هفته های اخیر انتقادات زیادی متوجه اینزاگی بوده و برخی ها آنتونیو کونته را به عنوان جانشین او معرفی می کنند. سرمربی اینتر در این مورد گفت: “من به دنبال جنجال و هیاهو نیستم و فقط می خواهم از لحظه به لحظه این تجربه لذت ببرم. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. من دو سال پیش اینجا آمدم و از موفقیت های قبلی و صعود امشب به یک چهارم نهایی لذت می برم.”

 

اینزاگی تاکید کرد تیمش حالا باید فعلا روی سری آ تمرکز کند، جایی که با 18 امتیاز کمتر نسبت به ناپولی صدرنشین در مکان دوم حضور دارد. او گفت: “اکنون ما روی سری آ و نیمه نهایی کوپا ایتالیا تمرکز خواهیم کرد. بازی های زیادی وجود دارد که باید انجام شود. ما باید خود را از نظر روانی و بدنی بازیابی کنیم.”

 

او خطاب به هوادارانی که از وضعیت تیم محبوبشان رضایت کافی ندارند افزود: “هواداران باید به کاری که اینتر انجام داده افتخار کنند. ما فصل گذشته تا یک هشتم نهایی بالا آمدیم که طی سال های اخیر سابقه نداشت. این فصل هم باز در حال پیشرفت کردن هستیم و تا الان یک مرحله بیشتر پیش رفته ایم. هر تیمی می تواند در یک چهارم نهایی خطرناک باشد اما ما روحیه بسیار بالایی برای موفقیت داریم و با اشتیاق منتظر مراحل بعد هستیم.”

4 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا