آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینزاگی: چیدن ترکیب برای دربی ساده نیست

سیمونه اینزاگی، در آستانه بازی با میلان در مورد ترکیب تیمش تردیدهایی دارد.

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر در یک کنفرانس مطبوعاتی در آستانه دربی فردا در مورد نگرانی‌هایش از آماده بودن بازیکنانش بعد از بازی‌های ملی صحبت کرد. به گفته او انتخاب ترکیب برای بازی مهمی مثل دربی میلان، تنها دو روز بعد از بازی‌های ملی، کار ساده‌ای نیست.

داویده فراتسی؟

“فراتسی بازیکنی است که همه ما خیلی دوستش داریم، او با ما خیلی خوب سازگار شد، دو ماه است که خیلی خوب کار می‌کند. من باید انتخاب کنم، خوشحالم که انتخاب‌های زیادی دارم، با این بازیکنان تیم خیلی پیشرفت کرده است.”

دربی؟

“همه ما می‌دانیم که این برای ما، باشگاه و هواداران چه بازی بزرگی است. بازیکنان به خوبی آماده شدند. آمادگی برای این بازی با همه چیز فرق دارد.”

گروه نرم افزاری ماهور

الکسیس سانچز و خوان کوادرادو ؟

“من دیروز فقط سانچز را در تمرین داشتم، امیدوارم کوادرادو امروز بتواند در بهترین حالت خود تمرین کند. فردا صبح برای این مسابقه انتخاب‌هایم را خواهم کرد.”

در مورد ترکیب شک دارید؟ 

“بله، من تعداد زیادی بازیکن دارم. من دیروز فقط نیم ساعت لائوتارو (مارتینز) را دیدم، امروز سانچز و کوادرادو را می‌بینم و باید سعی کنم آنها را ارزیابی کنم که کار سختی است وقتی تعداد زیادی از آنها به تازگی از بازی‌های ملی‌شان آمده‌اند.”

فراتسی و نیکولو بارلا کنار هم؟

“آنها قبلاً با هم بازی کرده‌اند، آنها شبیه هم هستند اما می‌توانند به راحتی با هم بازی کنند و این را در تیم ملی و با من نشان داده‌اند: خواهیم دید. تنها فکر من همیشه این است که بهترین ترکیب را برای اینتر انتخاب کنم. بازیکنان زیادی دارم و انتخاب بین آنها برای من خوب است. هر از گاهی باید ترکیب را تغییر دهم.”

آمادگی تیم؟

“امیدوارم که همه در بهترین شرایط باشند. همه خوب کار می‌کنند، و فکر می‌کنم امروز تیم کاملم را خواهم داشت. فردا تصمیم را برای ترکیب دربی خواهم گرفت.”

60 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا