آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اینزاگی : لوکاکو به این دو گل نیاز داشت

سیمونه اینزاگی از دبل روملو لوکاکو برابر امپولی ستایش کرد و گفت از اینکه هر چهار مهاجم بزرگش در دسترس هستند، خوشحال است.

اینتر پس از چند بازی ناکامی در سری آ بالاخره موفق به کسب پیروزی شد و با برتری 0-3 در زمین امپولی موقتا به رده پنجم صعود کرد. اینتر هر اندازه در لیگ قهرمانان خوب نتیجه گرفته، در سری آ بد کار کرده است.

سیمونه اینزاگی از این پیروزی خوشحال بود و گفت: «بازی مهمی بود و این یکی از نمایش‌هایی است که در ادامه فصل باید تکرارش کنیم. ما دقایق طولانی بر امپولی تسلط داشتیم و هرچند در نیمه اول خیلی کند بودیم ولی در نیمه دوم جبران کردیم. گل اول واقعا حریف را خرد کرد و ما به پیروزی‌ای که می‌خواستیم رسیدیم.»

 

اینزاگی در مورد دبل روملو لوکاکو گفت: «برای روملو، این دو گل‌ مهم بود و برایش خوشحالم. من هرگز به توانایی‌های او شک نداشتم. برای آن دسته از بازیکنانی که در این فصل به اندازه کافی بازی نکردند نیز این بازی مهم بود و من از آنها رضایت دارم.»

پس از لغو محرومیت لوکاکو به دلیل تحریک نژادپرستانه طرفداران یووه با جشن گل خود، او می‌تواند در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا روز چهارشنبه برابر یووه به میدان برود. از اینزاگی سوال شد که آیا او قصد دارد در بازی برگشت برابر یووه، از ادین ژکو در ترکیب ثابت استفاده کند و به همین دلیل امروز به ستاره بوسنیایی استراحت داد، که او در پاسخ گفت: «نکته مهم داشتن حق انتخاب بین مهاجمان است که تا همین اواخر نداشتم. خوشبختانه ما اکنون هر چهار مهاجم خودمان را در شرایط خوبی داریم و این هرگز نمی‌تواند برای یک مربی مشکل‌ساز باشد. در مورد لغو محرومیت روملو، من فکر می‌کنم این پیام بزرگی بود که فدراسیون، به ویژه برای جوانان ارسال کرد، که ما باید همیشه با نژادپرستی مبارزه کنیم.»

ترکیب احتمالی بازی با یوونتوس: «من قبلاً چند بار گفته‌ام که چند روز قبل از بازی می‌توانید ایده‌هایی داشته باشید. می‌توان به بازیکنان ثابت استراحت داد، اما ما ۷۲ ساعت دیگر فرصت داریم و بسیار خوشحالیم که در نیمه نهایی در مقابل هواداران ما بازی می‌کنیم. دانیلو دامبروزیو در فصل گذشته تعیین‌کننده بود. او امسال به دلیل مشکلات آمادگی جسمانی به سختی بازی کرده و وقتی ما هر 72 ساعت بازی می‌کنیم، استفاده از سیستم چرخش مشکلی نخواهد داشت.»

 

پیپو، برادر سیمونه، در نیمه نهایی لیگ قهرمانان میلان را حمایت خواهد کرد: «فکر می‌کنم وقتی گفت نیمه‌نهایی بی‌نقص است، حقیقت را گفت. شما از رابطه من با برادرم اطلاع دارید و طبیعی است که او هوادار میلان باشد، چون بازیکن این تیم بوده و البته برادرش را هم دوست دارد. بنابراین فکر می‌کنم هر اتفاقی بیفتد، او خوشحال خواهد شد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا