آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

این بارسلونا قهرمان چمپیونزلیگ می‌شود

مارک فن بومل، سرمربی آنتورپ و بازیکن سابق بارسلونا، معتقد است بارسلونا شانس این را دارد تا فاتح لیگ قهرمانان شود.

مارک فن بومل به برتری بارسلونا که پنج بر صفر تیمش آنتورپ را شکست داد اذعان کرد، اما اطمینان داد که آنتورپ هم در برخی مقاطع بازی فوتبال خوبی بازی کرد. او اظهار داشت که با وجود شکست، ناامید نیست؛ اگرچه امیدوار است تیمش از اشتباهاتش درس بگیرد.

سرمربی هلندی در مورد شکست سنگین تیمش گفت: «انتظارش را نداشتم. فکر می‌کنم در 10 دقیقه اول، ما خوب و جسورانه بازی کردیم. مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و تمرکزمان بالا بود. اما برابر بارسا نمی‌توانید گاردتان را پایین بیاورید و یک اشتباه کوچک کار را دشوار کرد. با کوچکترین اشتباهات آنها به شما سه گل می‌زنند. ناامید نیستم ولی اینکه پس از سه گل اول، روی دو اشتباه دیگر دو گل دریافت کردیم، خوب نبود.»

فن بومل که فصل 06-2005 بازیکن بارسا بود و موفق شد با بلوگرانا همراه ژاوی قهرمان چمپیونزلیگ شود، در مورد ژاوی گفت: «ما خیلی خوب با هم کنار می‌آییم و هنوز در تماس هستیم. هر بار که همدیگر را می‌بینیم انگار هنوز هم تیمی هستیم.»

گروه نرم افزاری ماهور

شانس قهرمانی بارسا: «قبلاً هم گفته‌ام که برای من، بارسا به دلیل پیشرفت‌های اخیرش، شانس قهرمانی دارد. لیگ قهرمانان قابل پیش بینی نیست ولی این بارسا در میان مدعیان است و بله، می‌تواند قهرمان شود.»

64 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا