آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

این دو بازیکن ژاوی را شگفت‌زده کردند

اوریول رومئو و فرانکی دی‌یونگ در اولین دیداری که کنار هم به میدان رفتند، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند.

بارسا در دومین دیدار تدارکاتی خود در تور آمریکا مقابل رئال مادرید به یک پیروزی فوق العاده دست یافت. آبی اناری‌ها بهتر از بازی مقابل آرسنال بودند و پا به پای رئال مبارزه کردند. برتری 3-0 و درخشش فرمین لوپز چشمگیر بود اما نباید از نمایش فرانکی دی‌یونگ و اوریول رومئو که به خوبی یکدیگر را تکمیل کردند، به سادگی گذشت.

آن‌ها هماهنگی کاملی داشتند و به خوبی جای خود را باهم عوض می‌کردند انگار که سال‌هاست کنار هم بازی می‌کنند. دی‌یونگ در ابتدا کمی عقب‌تر و نزدیک به مدافعان بازی می‌کرد. توپ را از آن‌ها می‌گرفت و بارسا را به حرکت می‌انداخت. 

رومئو خرید جدید بارسا جلوتر بود و البته آزادی عمل کمتری داشت. دی‌یونگ آزادانه در زمین حرکت می‌کرد ولی رومئو ایستاتر بود. زمانی که دی‌یونگ جلو می‌رفت، رومئو بود که به مدافعان نزدیک می‌شد.

گروه نرم افزاری ماهور

آن‌ها هیچ وقت به طور موازی و به عنوان دو هافبک میانی کلاسیک بازی نکردند. مقابل آرسنال دقایق مشترکی با هم نداشتند، اما در اولین آزمون و در ال‌کلاسیکو، ژاوی می تواند از هر دو به شدت راضی باشد.

حالا که دیگر سرخیو بوسکتس در بارسلونا نیست و پدری و گوندوگان نیز نزدیک به فاز تهاجمی بازی می کنند، هماهنگی خوب دی‌یونگ و رومئو از همین شروع کار می تواند بهترین خبر ممکن برای ژاوی باشد.

56 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا