آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

روبیالس: مطمئنم بارسلونا هیچ داوری را نخریده است

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در مصاحبه با ال‌چیرینگیتو گفت که انریکز نگریرا نقشی در تعیین داوران برای بازی‌های لالیگا نداشت و اطمینان دارد بارسا داوران را نخریده است.

پرداخت 7.3 میلیون یورو از سوی بارسلونا به انریکز نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران فوتبال اسپانیا، که به پرونده نگریرا معروف شده، همچنان ابعاد جدیدی دارد که در حال افشا شدن هستند. این پرداختی‌ها از سال 2001 و در زمان ریاست خوان گاسپارت شروع شد و با خوان لاپورتا، ساندرو روسل و جوزپ ماریا بارتومئو تا سال 2018 ادامه داشت. این پرونده در اختیار کمیته ضد فساد قرار گرفته و تحقیقات پلیس و دادستانی ادامه دارد. نهادهای مختلف از جمله لالیگا و فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز از بارسلونا شکایت کرده‌اند.

لوئیس روبیالس در مورد پرونده نگریرا به ال‌چیرینگیتو گفت: «من این شخص را هرگز از نزدیک نمی‌شناسم و معتقدم باید به پلیس و دادستانی برای تحقیقاتشان کمک کرد. در عین حال من به صداقت داوران فوتبال اسپانیا و اینکه بارسلونا مرتکب تخلف نشده، اطمینان دارم. در نهایت همه باید نزد قاضی توضیح بدهند تا رفع اتهام شوند.»

روبیالس ادامه داد: «نگریرا هیچ نقشی در تعیین داوران لالیگا نداشت و معتقدم بارسلونا هیچ داوری را نخریده ولی به پلیس و دادستانی نهایت کمک را خواهیم کرد. اگر هم مشخص شود بارسلونا مرتکب تخلف شده، قطعا از سوی ما شامل جریمه خواهد شد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا