آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

بارسلونا ۳-۲ آلمریا: فرار از بحران با دبل کاپیتان

بارسلونا با دبل سرخی روبرتو موفق شد در هفته هجدهم رقابت‌های لالیگا آلمریا را در خانه 3-2 شکست بدهد.

بارسلونا در هفته هجدهم لالیگا در خانه به مصاف آلمریا رفت و بعد از چند نتیجه ضعیف پی در پی موفق شد در برابر قعرنشین لیگ، که تا کنون بعد از 18 مسابقه موفق به کسب یک برد هم نبوده‌ است، در ورزشگاه مونتجوئیک به نوار پیروزی برگردد.

بازی در نیمه اول بسیار جذاب و نفسگیر دنبال شد و در دقیقه ششم بازی بارسا می‌توانست روی ضربه سر سرخی روبرتو روی ضربه کرنر به گل برسد که توپ را دروازه‌بان آلمریا مهار کرد.

 

در ادامه بازی با سرعت بالا و بسیار نفسگیر دنبال شد و هر دو تیم موفق شدند موقعیت‌هایی را روی دروازه‌های یکدیگر خلق کنند که با بی دقتی مهاجمان در ضربات آخر به گل تبدیل نشدند.

گروه نرم افزاری ماهور

در دقیقه 33، بارسلونا صاحب یک ضربه کرنر شد که ایلکای گوندوگان آن را به روی دروازه ارسال کرد و رونالد آرئوخو موفق شد ضربه سر را به سمت دروازه آلمریا بفرستد، اما دروازه‌بان آلمریا این توپ را هم دفع کرد. توپ در ریباند به زیر پای رافینیا افتاد و این ستاره هم بدون درنگ از محوطه شش قدم موفق شد دروازه حریف را باز کند و بارسا را به گل اول خود برساند.

دو دقیقه بعد لواندوفسکی می‌توانست با یک شوت پای چپ در محوطه جریمه تیمش را با دو گل پیش بیاندازد اما با وجود ضربه دقیق و خوب او از فاصله نزدیک به دروازه، دروازه‌بان آلمریا با یک سیو دیدنی لوا را ناکام گذاشت.

در دقیقه 41، سرخیو آریباس، توپ خوبی را روی دفع ناموفق رونالد آرئوخو برای لئو بابتیستا ارسال کرد و بابتیستا موفق شد از سد آرئوخو بگذرد و به محوطه جریمه بارسا نفوذ کند و دروازه اینیاکی پنیا را باز کند. این گل اول توسط کمک داور آفساید اعلام شد اما بعد از بازبینی صحنه در VAR این گل سالم اعلام شد تا بارسلونا گل اول را روی اشتباه آرئوخو در دفع توپ و آفسایدگیری دریافت کند.

 

در نیمه دوم بازی به همین شکل نیمه اول پر هیجان و جذاب دنبال شد.

در دقیقه 60، بالده با مدافع حریف بر سر توپ درگیر بودند و توپ از کنار دروازه آلمریا به بیرون رفت که داور به اشتباه آن را با ضربه پای مدافع میهمان تشخیص داد و کرنر را به سود بارسا اعلام کرد. رافینیا، زننده گل اول بارسلونا برای زدن ضربه کرنر رفت و آن را به محوطه شش قدم ارسال کرد و سرخی روبرتو بالاتر از مدافعان آلمریا که امشب شدیدا روی ارسال‌ها ضعف نشان دادند، موفق شد ضربه سر را بزند و تیمش را به گل دوم برساند تا بارسا به لطف این کرنر بادآورده و اشتباه و ضعف شدید دفاع آلمریا روی توپ‌های بلند یکبار دیگر پیش بیفتد.

 

آلمریا در دقیقه 71، یکبار دیگر بازی را مساوی کرد. آریباس یک ضربه آزاد را به روی دروازه فرستاد. پنیا و آرئوخو هر دو به سمت توپ رفتند و با یکدیگر برخورد کردند و دروازه‌بان بارسا توپ را رها کرد که درست به زیر پای ادگار گونزالز افتاد و او هم بی درنگ دروازه را باز کرد.

در دقیقه 83 سرخی روبرتو کاپیتان بارسلونا، یکبار دیگر تیمش را پیش انداخت. لواندوفسکی توپی را به زیبایی به پشت خط دفاع آلمریا فرستاد و سرخی روبرتو با سرعت به داخل نفوذ کرد و با کنترل توپی دیدنی توپ را به تور دروازه ماکسیمیلیانو کوبید و دوباره تیمش را پیش انداخت.

 

بازی با همین نتیجه 3-2 به اتمام رسید و بارسلونا موفق شد از جایگاه سومی خود محافظت کند.

70 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا