آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

معارفه اینیگو مارتینز: به بهترین تیم دنیا آمده‌ام

اینیگو مارتینز امروز رسما در بارسلونا معارفه شد و گفت که افتخار می‌کند به بهترین تیم دنیا پیوسته است.

بالاخره انتقالی که از 6 ماه قبل روی آن توافق شده بود هشت روز پیش رسمی شد و اینیگو مارتینز به بارسلونا پیوست. مدافع بیلبائو با اتمام قراردادش از این تیم جدا شد و قراردادی رسمی و دو ساله با باشگاه کاتالان امضا کرد.

لاپورتا ابتدا شروع به صحبت کرد و گفت: «به بارسا خوش آمدی. ما بسیار مفتخریم که بازیکنی بااستعداد، باتجربه و باشخصیت مثل تو را در اختیار داریم. می‌دانیم که تو دفاع ما را تقویت خواهی کرد. کادر فنی به خاطر جذب تو خوشحال است و ما نیز خوشحالیم. از همه کسانی که در رقم خوردن این انتقال کمک کردند، متشکرم».

مراسم معارفه او امروز با حضور خوان لاپورتا (رئیس باشگاه) در کمپ خوان گامپر برگزار شد. 

رئیس ادامه داد: «من فکر می‌کنم اینیگو خرید فوق العاده‌ای برای بارسلوناست. ما همان‌طور که به همه بازیکنانی که می‌آیند، می‌گوییم، از اینیگو نیز می‌خواهیم که سخت رقابت کند و همه توان و تجربه‌اش را برای موفقیت بارسلونا بگذارد.»

اینیگو مارتینز نیز پس از لاپورتا شروع به صحبت کرد و گفت: «من می‌خواهم از رئیس به خاطر حرف‌های دلگرم‌کننده‌اش تشکر کنم. آمدن به این خانواده بزرگ و بهترین تیم جهان باعث افتخار و خوشحالی است.

همان لحظه اول اعتماد زیادی به من داشت. من امیدوارم بتوانم لطف باشگاه را در زمین جبران کنم. من با اشتیاق فراوان به اینجا آمده‌ام و بسیار هیجان‌زده‌ام. مشتاقانه منتظر شروع فصل هستم و مطمئنم سال بسیار خوبی خواهد بود. زنده باد بارسا.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا