آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

کسری بودجه هنگفت بارسلونا برای ثبت خرید‌های جدید

باشگاه بارسلونا برای ثبت بازیکنان جدیدش در سازمان لیگ اسپانیا به مبلغ قابل توجهی نیاز دارد.

روز گذشته (دوشنبه) برای بارسلونا یک روز خاص بود، چرا که این باشگاه از اولین خرید تابستانی، ایلکای گوندوگان رونمایی کرد. با این حال شادی هواداران از این خرید خیلی دوام نداشت وقتی مطلع شدند که تیم محبوب‌شان با مشکلی جدید مواجه شده است؛ مشکل کاتالان‌ها طبق معمول مالی است و به سبب آن آبی‌واناری‌ها برای ثبت خریدهای جدید محدودیت خواهند داشت.

 

طبق اعلام شبکه کادناکوپه اسپانیا؛ باشگاه بارسلونا به سبب اهرم‌های اقتصادی که فصل گذشته برای خرید بازیکنان جدیدش فعال کرد، یک بدهی 60 میلیون یورویی دارد که باید آن را تسویه کند؛ وگرنه اجازه ثبت خریدهای تابستان امسالش را در سازمان لیگ اسپانیا نخواهد داشت. این موضوع نه تنها خریدهای جدید تیم ایلکای گوندوگان و اینیگو مارتینز، بلکه بازیکنانی که قراردادشان را با بارسا تمدید کرده‌اند – رونالد آرائوخو، مارکوس آلونسو و سرخی روبرتو – را هم شامل می‌شود.

با توجه به قوانین لالیگا، باشگاه بارسلونا تا وقتی که بدهی داشته باشد، نمی‌‌تواند خریدهای جدیدش را ثبت کند و وضعیت مالی نه چندان جالب باشگاه ناگزیر بارسا را مجبور به فروش برخی از بازیکنانش خواهد کرد. آنسو فاتی یا فرانک کسیه هم بازیکنانی هستند که ممکن است برای جبران این کسری بودجه قربانی و مجبور به ترک نوکمپ شوند. علاوه بر این با فروش بازیکن، بارسلونا کمی از فشاری که روی این باشگاه برای پرداخت حقوق هنگفت بازیکنانش وجود دارد را خواهد کاست.

65 / 100

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا