آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

طغیان ستاره پرتغالی در مادرید: یا بارسلونا یا هیچ‌جا!

ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی، به مدیران اتلتیکو مادرید اطلاع داده که یا باید به بارسلونا برود یا از این باشگاه جدا نخواهد شد.

فلیکس به یکی از پرسروصداترین بازیکنان چند روز اخیر در بازار نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است.

 

این بازیکن پرتغالی در گفتگویی مدعی شد که همیشه عاشق بارسلونا بوده و رویای پوشیدن پیراهن این تیم را در سر داشته و امیدوار است که روزی به آرزویش برسد.

 

این اظهارات توجه بسیاری از جمله مدیران بارسلونا را جلب کرد و آن‌ها مشغول بررسی شرایط جذب این ستاره اتلتیکو مادرید شدند اما شرایط مالی آن‌ها باعث شده که این کار کمی دشوار باشد.

گروه نرم افزاری ماهور

 

پیش از این گفته شده بود که آن‌ها در صورتی قادر هستند او را به خدمت بگیرند که یکی از ستاره‌های تیم‌شان را به فروش برسانند، در غیر این صورت جذب او برای آنها غیرممکن خواهد بود.

حالا روزنامه اسپورت خبر داده که فلیکس هم نهایت تلاشش را به کار گرفته تا بتواند در همین پنجره نقل و انتقالاتی راهی بارسا شود. او به مدیران اتلتیکو مادرید هشدار داده که یا باید با پیوستنش به بارسا موافقت کنند یا او حاضر به ترک این باشگاه نخواهد بود.

 

این در حالی است که اتلتیکو امیدوار بود که این بازیکن را به هر شکل ممکن در این تابستان به فروش برساند تا مجبور به پرداخت دستمزدش نباشد و در عین حال سودی از محل فروش او به دست آورد.

 

این شرایط و شرطی که فلیکس برای اتلتیکو گذاشته ممکن است کار بارسا را آسان کند اما در عین حال، این احتمال وجود دارد که باعث خشم و عصبانیت مدیران این باشگاه مادریدی و دشوارتر شدن شرایط شود.

50 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا