آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ویروس ناشناخته بازی غول‌های اروپا را تعطیل کرد

بارسلونا دیدار دوستانه‌ای که قرار بود فردا صبح در آمریکا بین این تیم و یوونتوس برگزار شود را لغو کرد.

درحالیکه قرار بود بارسلونا و یوونتوس صبح فردا در دیداری دوستانه در آمریکا به مصاف هم بروند باشگاه بارسا اعلام کرد چندین نفر از بازیکنانش به یک ویروس گوارشی مبتلا شده‌اند و به همین دلیل دیدار دوستانه با یووه را لغو کرده است.

 

این در حالی است که طبق برنامه قرار بود صبح فردا به وقت آمریکا دو تیم بارسا و یوونتوس که هر دو برای پشت سر گذاشتن تور تابستانی راهی این کشور شده‌اند با هم دیداری دوستانه انجام بدهند. این دیدار به وقت ایران ساعت 6 صبح آغاز می‌شد.

 

بارسلونا اما با انتشار بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد تعداد قابل توجهی از بازیکنانش به ویروسی گوارشی مبتلا شده‌اند و شرایط بازی کردن ندارند.

گروه نرم افزاری ماهور

بازی با یوونتوس قرار بود اولین بازی دوستانه تابستانی بارسلونا در اردوی آمریکا باشد. دیداری که باید به میزبانی ورزشگاه لوی در کالیفرنیا برگزار می‌شد. بلوگرانا یکی دو روز گذشته تمرینات خود را دنبال می‌کرد و لغو این بازی به دلیل بیمار شدن بازیکنان خبری غیرمنتظره بود.

 

در اولین روز ورود بارسلونا به آمریکا اعلام شد که ژول کنده، مدافع فرانسوی این تیم با ناراحتی گوارشی مواجه شده و به همین دلیل در آن روز نتوانست تمرین کند. به نظر می‌رسد همین مشکل حالا به بقیه بازیکنان بارسا هم سرایت کرده است.

52 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا