آخرین مطلباخبارمهمترین اخبار روز

باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق جدید با لوکادیا

باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که با یورگن لوکادیا توافق کند.

پرونده شکایتی از یورگن لوکادیا از معدود پرونده‌هایی بود که باشگاه پرسپولیس در آن توانست برنده شود. بازیکنی که با قرار داد سنگینی به پرسپولیس پیوست و با وجود درخشش چشمگیر در این تیم و دریافتی‌های به‌موقع و حتی زودتر از موعد به‌یکباره تصمیم به ترک ایران گرفت.

باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اقدام او بعد از چند ماه و ارائه مستندات کامل به فیفا از این بازیکن شکایت کرد و خواهان خسارت مالی از او شد تا اینکه هفته گذشته فیفا تکلیف این بازیکن را مشخص کرد و لوکادیا با باشگاه چینی‌اش محکوم به پرداخت ۳۲۴ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس شد. حالا معضل جدید این است که باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد این پول از طریق لوکادیا به حساب فیفا ریخته شود چراکه در این صورت این پول هم به مانند پاداش‌های آسیایی و جام‌جهانی پرسپولیس بلوکه خواهد شد.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که با لوکادیا توافق کند تا این پول را به شکل دیگری از او بگیرد؛ به این شکل که حسابی را در خارج از کشور به او معرفی کند. البته این اتفاق درحالی رخ خواهد داد که لوکادیا و باشگاه چینی‌اش حاضر باشند که در ۴۰ روز آینده طبق حکم فیفا خسارت پرسپولیس را بپردازند در غیر اینصورت باید منتظر جریمه سنگین‌تری از سوی فیفا باشند.

59 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا