آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

باهویی به قطر سفر می‌کند؛ نبیل، سورپرایز ویژه یحیی در دوحه؟

مهاجم سوئدی پرسپولیس برای اولین‌بار در فصل جدید قرار است در فهرست سرخ‌پوشان پایتخت قرار گیرد.

کاروان پرسپولیس قرار است امروز (جمعه) راهی قطر شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده، سرخ‌پوشان پایتخت قصد دارند تا بعد از سفر به دوحه، تمرینات خود را در این شهر دنبال کنند تا با حداکثر آمادگی مهیای انجام دومین مسابقه‌شان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل شوند؛ آن‌هم در حالی‌که بعد از شکست 2گله برابر النصر عربستان، شاگردان یحیی گل‌محمدی به کسب امتیاز از نبرد با حریف قطری نیاز مبرمی دارند و سرخ‌پوشان امید دارند که بتوانند با دست پر از قطر به ایران بازگردند.

 

میلاد سرلک در کنار وحید امیری در حالی قرار است همراه کاروان پرسپولیس به قطر سفر کنند که سرلک به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و گفته می‌شود که امیری هم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخ‌پوشان در نبرد با الدحیل نیست. در غیاب این دو ستاره کلیدی ترکیب پرسپولیس، فهرست سرخ‌پوشان برای نبرد با حریف قطری یک سورپرایز ویژه دارد و آن‌هم حضور نبیل باهویی در فهرست پرسپولیس است. مهاجم سوئدی که بعد از کش‌وقوس‌ها و البته حواشی فراوان به پرسپولیس پیوست، برای اولین‌بار قرار است در فهرست این تیم حضور پیدا کند و امیدوار به آن است تا بتواند اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس را هم در سفر به قطر تجربه کند.

 

باهویی در نقش جانشین امیری؟

یحیی گل‌محمدی در اولین بازی تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در خط حمله به زوج وحید امیری و محمد عمری میدان داد که در ادامه مصدومیت مهدی ترابی باعث شد تا شهاب زاهدی به خط حمله سرخ‌پوشان پایتخت اضافه شود و امیری در نقش وینگر کار خود را دنبال کرد. حالا برای مصاف با الدحیل، هنوز محمد عمری به تمرینات پرسپولیس بعد از حضور در اردوی تیم امید، اضافه نشده و وحید امیری هم به دلیل مصدومیت قادر به حضور در ترکیب اصلی سرخ‌پوشان در نبرد با الدحیل نیست و در این شرایط، شهاب زاهدی تنها مهاجم تخصصی در دسترس گل‌محمدی محسوب می‌شود.

گروه نرم افزاری ماهور

 

نبیل باهویی که در روزهای گذشته به صورت اختصاصی تمرینات خود را دنبال می‌کرد، از دیروز به تمرینات گروهی پرسپولیس اضافه شده و حالا تازه‌ترین مهاجم تخصصی در دسترس یحیی گل‌محمدی به شمار می‌آید. هر چند که گفته می‌شود این مهاجم سوئدی بدون رضایت سرمربی سرخ‌پوشان جذب شده اما با توجه به محدودیت‌های موجود در فهرست پرسپولیس، به نظر می‌رسد که گل‌محمدی راه چاره‌ای جز اعتماد به خرید تابستانی تیمش در قطر ندارد و هر چند که گفته می‌شود باهویی هماهنگی لازم با سایر بازیکنان را ندارد اما این احتمال وجود دارد که او در قامت یک سورپرایز ویژه در ترکیب اصلی پرسپولیس در نبرد با الدحیل قرار گیرد.

 

مهاجم سوئدی در شرایط مسابقه است!

باهویی که فصل گذشته عضو تیم القطر بود و در لیگ ستارگان قطر حضور داشت، آخرین مسابقه‌اش برای تیم قطری را 26 روز قبل (دوازدهم شهریورماه) در امیرکاپ برابر الغرافه انجام داده است. این موضوع نشان دهنده آن است که مهاجم سوئدی از حیث شرایط جسمانی آماده حضور در مسابقه است و با گذراندن دوره کوتاه سرماخوردگی، حالا او مشکلی برای همراهی سرخ‌پوشان ندارد و می‌تواند در صورت صلاحدید یحیی گل‌محمدی، در ترکیب اولیه پرسپولیس برای نبرد با الدحیل قطر قرار گیرد.

گل‌محمدی البته گزینه‌های دیگری از جمله امید عالیشاه را هم برای چینش خط حمله تیمش دارد اما با توجه به حضور نبیل باهویی در فهرست مسافران پرسپولیس برای سفر به قطر، آنچه واضح است اینکه این مهاجم به شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس رسیده و حتی اگر نتواند در ترکیب اولیه سرخ‌پوشان پایتخت برای نبرد با الدحیل حضور پیدا کند، احتمال حضور کوتاه‌مدتش برابر حریف قطری وجود دارد. با این اوصاف، اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای برای باهویی در قطر رخ ندهد، سرانجام طلسم عدم حضور او در ترکیب پرسپولیس می‌شکند و بعد از کش‌وقوس‌هایی که در مسیر ثبت قرارداد او وجود داشت، این مهاجم سوئدی می‌تواند اولین بازی‌اش را برای سرخ‌پوشان انجام بدهد.

65 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا