آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان پنجشنبه ۸ تیر؛ توافق دو جانبه در مونیخ

چلسی بعد از فروش هاورتز به آرسنال، با منچستر یونایتد بر سر میسون ماونت به توافق رسیده است.

دومینوی خرید و فروش مدافع بین فرانسه، آلمان و ایتالیا به راه افتاده است. پاری‌سن‌ژرمن با لوکاس هرناندز مدافع بایرن مونیخ به توافق رسیده و مونیخی‌ها هم بعد از قطعی کردن انتقال کیم مین جائه، مدافع ناپولی مجوز جدایی او را صادر می‌کنند. ناپولی قهرمان فصل پیش سری آ هم احتمالا مدافعی جدید، برای فصل آینده به خدمت می‌گیرد.

 

توافق شفاهی بایرن با «کیم مین جائه»

به گزارش فابریتزیو رومانو، باشگاه بایرن مونیخ با کیم مین جائه مدافع کره‌ای ناپولی بر سر عقد قرارداد ۵ ساله به توافق شفاهی رسید.

 

«مورینیو» پیشنهاد الهلال را رد کرده بود

به گزارش فابریتزیو رومانو، باشگاه عربستانی، قبل از ارائه پیشنهاد به آلگری، پیشنهاد حقوق ۳۰ میلیون یورویی به ژوزه مورینیو داده بود. مورینیو با تاکید بر تمرکز روی پروژه رم، این پیشنهاد را رد کرده است.

گروه نرم افزاری ماهور

 

«هرناندز» در یک‌قدمی پی‌اس‌جی

به گزارش مارکا، لوکاس هرناندز مدافع فرانسوی بایرن مونیخ، برای پشت سرگذاشتن تست‌های پزشکی و عقد قرارداد با PSG به پاریس سفر کرده است. توافق بین بازیکن و باشگاه انجام شده و هرناندز با قراردادی ۳ ساله با قابلیت تمدید برای سال چهارم، به مبلغ ۴۸ تا ۵۰ میلیون یورو به پاری‌سن‌ژرمن خواهد پیوست.

 

«ماونت» به زودی در یونایتد

به گزارش دیوید اورنستاین، پس از مذاکراتی طولانی باشگاه منچستریونایتد سرانجام رقم ۵ + ۵۵ میلیون پوندی چلسی برای جذب میسون ماونت را پذیرفت.

 

«بروزوویچ» به النصر بله گفت

به گزارش فابریتزیو رومانو، مارسلو بروزوویچ هافبک کروات اینتر، به پیشنهاد النصر عربستان پاسخ مثبت داده است. بروزوویچ روز جمعه تست‌های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و سپس قرارداد ۳ ساله خود را امضا خواهد کرد. درآمد این بازیکن از النصر طی این ۳ سال، ۱۰۰ میلیون یورو خواهد بود.

57 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا