آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

برای جذب مدافع اینتر: الخلیفی به ایتالیا رفت

ناصر الخلیفی رییس باشگاه پاری سن ژرمن، برای توافق نهایی با مدیران اینتر بر سر جذب میلان اشکرینیار وارد ایتالیا شد.

قرارداد اشکرینیار با اینتر در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و او اعلام کرده که حاضر نیست قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا برساند.

پاری سن ژرمن که پیش از این در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هم برای جذب این بازیکن تلاش کرده بود، حالا قصد دارد او را در پنجره زمستانی به خدمت بگیرد و پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی نیز به اینتر ارائه کرده است.

پاسخ منفی مدیران اینتر به پی اس جی برای فروش این بازیکن به این معناست که او در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان از این باشگاه جدا خواهد شد و همین شاید باعث شود که آنها برای توافق با این باشگاه فرانسوی وسوسه شوند.

روزنامه فرانسوی اکیپ خبر داده که الخلیفی به ایتالیا سفر کرده تا شخصا با مدیران اینتر دیدار کند و آنها را برای فروش این مدافع متقاعد کند. او دوست ندارد برای جذب اشکرینیار تا تابستان صبر کند و می‌خواهد این بازیکن همین حالا به جمع بازیکنان پی اس جی اضافه شود.

اشکرینیار هم آماده است تا اینتر را ترک کند و دوست دارد بازی در لیگ فرانسه و در ترکیب پی اس جی کنار ستاره‌های بزرگ این تیم را تجربه کند.

انتظار می‌رود که مدیران اینتر با پیشنهاد دریافتی از سوی الخلیفی موافقت کنند و انتقال این مدافع به پی اس جی تا ساعاتی دیگر نهایی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا