آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز

بهترین بازگشت تاریخ لیگ برتر برای پرسپولیس؛ کامبک با طعم صدرنشینی

پرسپولیس به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که پس از شکست 3 بر صفر در نیمه اول به پیروزی دست یافت.

نیمه اول دیدار پرسپولیس با استقلال خوزستان به باورنکردنی‌ترین شکل ممکن به پایان رسید و پرسپولیس که بهترین تیم نیمه اول این فصل بود برای اولین‌بار پس از سیزده سال، نیمه اول با شکست 3 بر صفر به رختکن رفت. استقلال خوزستان هم برای اولین‌بار پس از لیگ پانزدهم، فصلی که در آن قهرمان شد، نیمه اول را با چنین نتیجه‌ای به اتمام رساند. نیمه دوم اما به شکل عجیب‌تر دنبال شد و پرسپولیس تبدیل به تنها تیم تاریخ لیگ برتر شد که پس از شکست 3 بر صفر در نیمه اول در پایان بازی به پیروزی می‌رسد.

 

ذوب‌آهن تنها تیم شبیه پرسپولیس

در تاریخ لیگ برتر تنها یک‌بار تیمی پس از آنکه 3 بر صفر از حریف عقب افتاد، به پیروزی رسید که آن‌هم به لیگ پنجم و بازی ذوب‌آهن با شهیدقندی یزد باز می‌گردد که پس از آنکه شهیدقندی تا دقیقه ۳۰، 3 گل به حریف زد،‌ ذوب‌آهن موفق شد در دقیقه ۳۳ یکی از گل های خورده را جبران کند و با اختلاف ۲ گل نیمه اول را به اتمام رساند. نماینده اصفهان از دقیقه ۵۰ تا ۶۶، 3 گل دیگر زد و در نهایت بازی را با پیروزی 4 بر 3 به پایان رساند.

 

طوفانی‌ترین ۱۵ دقیقه تاریخ پرسپولیس

حملات پرسپولیس تا دقیقه ۷۵ ثمری نداشت و هواداران این تیم رفته‌رفته از کسب حتی تساوی هم ناامید شده بودند. زدن ۴ گل در ۱۵ دقیقه پایانی، این پیروزی را برای سرخ‌پوشان دراماتیک‌تر کرد. پرسپولیس قبلاً تنها ۳ بار در ۱۵ دقیقه آخر بازی ۳ گل زده بود که آخرین آن در داربی تاریخی که با هت‌تریک ایمون زاید همراه بود رقم خورد. پرسپولیس یک‌بار دیگر در لیگ دهم برابر پیکان در دیداری که 5 بر یک به پیروزی رسید که در ۱۵ دقیقه آخر، ۳ گل زد. پرسپولیس در جریان بهترین برد خود در تاریخ لیگ برتر در هفته نخست لیگ سوم از دقیقه ۷۵ به بعد ۳ بار دروازه حریف را باز کرد که حالا امشب برای اولین‌بار در تاریخ لیگ برتر بود که این تیم در یک بازی پس از دقیقه 75، 4 مرتبه موفق به گلزنی می‌شود!

گروه نرم افزاری ماهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا