آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

بوفون رسما به تیم ملی ایتالیا بازگشت؛ غرور و تعصب ادامه دارد

جانلوئیجی بوفون به عنوان سرپرست تیم ملی ایتالیا منصوب شد.

جانلوئیجی بوفون که به تازگی بازنشستگی خود را اعلام کرده به عنوان سرپرست تیم ملی ایتالیا منصوب شد و مسیر جدیدی را در زندگی حرفه‌ای خود آغاز کرد.

 

به دنبال تحقق رویا

بوفون جانشین جانلوکا ویالی در پست سرپرست تیم ملی خواهد بود و کار خود را از 4 سپتامبر آغاز خواهد کرد. او درباره شغل جدید خود گفت: «به تیم ملی ایتالیا بازگشتم زیرا کودکی که 30 سال پیش از دروازه کاورچیانو عبور کرد، هنوز هم می‌خواهد رویاپردازی کند و می‌خواهد این رویا را در کنار هواداران ایتالیا زندگی کند. پیش از این تصمیم خود را گرفته بودم و قصد داشتم این شغل را بپذیرم. هیچ چیز نمی‌تواند مانع بازگشت من به خانه شود.»

 

پیراهن تیم ملی را با افتخار پوشیدم

بوفون در ادامه صحبت‌های خود گفت: «پیراهن آتزوری همیشه بخشی از زندگی من بوده است. همواره با افتخار آن را به تن می‌کردم و احترام می‌گذاشتم و احساس خیلی خوبی به من می‌داد. زمانی که قهرمان جام جهانی شدیم، حتی وقتی به جام جهانی صعود نکردیم به پیراهن تیم ملی افتخار کردم. هر بار دعوت شدن از سوی سرمربی، هر تمرین و هر بازی برای من ویژه بود زیرا در آن لحظات احساس می‌کردم نماینده مردمم هست و مسئولیت عظیم این قدرت را به من داد که هرگز تسلیم نشوم و بعد از هر بار زمین خوردن از جای خود بلند شوم. بدون معطلی این شغل را پذیرفتم زیرا معتقدم تنها مدال‌هایی که در تیم ملی به دست می آورید، کافی نیست، بلکه تعهد، فداکارای و حضورتان هم از اهمیت بسیاری برخوردار است. این خصوصیات در زمین همواره با من بوده و اکنون بیرون از زمین هم به چشم می خورد. اینجا هستم تا در کنار دیگر اعضای تیم ملی و روبرتو مانچینی همه توان خود را برای موفقیت تیم ملی به کار بگیریم.»

گروه نرم افزاری ماهور
53 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا