آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

نیوکاسل ۶-۱ تاتنهام: کاش کونته نرفته بود!

تاتنهام در خانه نیوکاسل به مصاف این تیم رفت و با شکست سنگین 6-1 بدرقه شد.

تاتنهام امشب در هفته سی و دوم لیگ برتر به شهر نیوکسل رفت تا در ورزشگاه سنت جیمزز پارک به مصاف این تیم برود. این بازی به یکی از سنگین‌ترین شکست‌های تاریخ تاتنهام تبدیل شد.

اسپرز در همان 20 دقیقه اول مسابقه 5 بار دروازه‌اش را بازشده دید تا نیمه اول را با شکست 5-0 به پایان برساند. تاتنهام در شروع نیمه دوم توسط هری کین یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، ولی نیوکسل در دقیقه 67 گل دیگری به ثمر رساند تا در نهایت با پیروزی 6-1 به کار خود در این مسابقه پایان بدهد.

 

تنها 2 دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود که نیوکسل در خانه‌اش به گل رسید تا نوید یک بازی پرگل را بدهد. لوریس ضربه جولینتون را دفع کرد، اما جیکوب مورفی حاضر بود تا توپ برگشتی را به گل تبدیل کند.

گروه نرم افزاری ماهور

چهار دقیقه بعد جولینتون به گل رسید. فابین شر با پاسی دقیق جولینتون را در فضای خالی پیدا کرد تا او به راحتی گل دوم نیوکسل را به ثمر برساند.

درحالی‌که ساعت ورزشگاه دقیقه 9 را نشان می‌داد نوبت مورفی بود تا دومین گل خود را بزند. او این بار بعد از اشتباه سون و از دست دادن توپ توسط او از فاصله 25 متری با یک شوت دروازه لوریس را برای سومین بار در این مسابقه باز کرد.

 

10 دقیقه بعد، ویلاک با یک پاس تماشایی پشت مدافعان تاتنهام توپ را به الکساندر آیزاک سوئدی رساند و او با شوتی محکم به گوشه دروازه لوریس، چهارمین گل تیمش را در کمتر از بیست دقیقه به ثمر برساند.

 

الکساندر آیزاک دو دقیقه بعد بار دیگر گلزنی کرد. او پاس لانگ‌استف را با شوتی محکم به سمت دروازه روانه کرد و با اینکه لوریس سعی کرد مانع از عبور توپ شود و توپ به دستش هم برخورد کرد، اما تلاش او کافی نبود تا پنجمین گل نیوکسل به ثمر برسد.

نیمه اول با برتری 5-0 نیوکسل به پایان رسید. با شروع نیمه دوم تاتنهام با تغییری مهم وارد زمین شد و هوگو لوریس، دروازه‌بان و کاپیتان این تیم بعد از خوردن 5 گل، جای خود را به فریزر داد.

هری کین در دقیقه 49 یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کرد. او پاس هویبرگ را دریافت کرد و با عبور از شار شوتی به سمت دروازه پوپ شلیک کرد که وارد دروازه شد.

 

اما نیوکسل دست‌بردار نبود و در دقیقه 67 یک بار دیگر دروازه تاتنهام را باز کرد تا سهم فریزر هم در این بازی گل خوردن باشد. ضربه آلمیرون توسط تاتنهامی‌ها بلوکه شد و کالوم ویلسون در زمان مناسب در جای درست حضور داشت تا ششمین گل نیوکسل را به ثمر برساند.

 

بازی در نهایت با پیروزی 6-1 نیوکسل به پایان رسید. نیوکسل به امتیاز 59 رسید تا با تفاضل گل بهتر نسبت به منچستریونایتد به رتبه سوم لیگ برتر صعود کند. این پیروزی می‌تواند نقش مهمی در کسب سهمیه برای نیوکسل داشته باشد.

 

70 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا