آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

تاج، تصمیم سازمان لیگ را وتو کرد؛ فینال جام‌حذفی با (VAR) در آزادی!

برای سومین‌فصل پیاپی قرار است فینال جام حذفی فوتبال ایران به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.

مسئولان سازمان لیگ در نظر داشتند تا فینال جام حذفی فوتبال ایران در فصل 03-1402 را به میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار کنند و این موضوع بلافاصله بعد از پایان مسابقات مرحله نیمه‌نهایی رسماً اعلام شد. در حالی این ورزشگاه به عنوان محل برگزاری مسابقه فینال معرفی شد که هر دو تیم فینالیست (سپاهان اصفهان و مس رفسنجان) نسبت به محل برگزاری اعلام شده از سوی سازمان لیگ معترض بودند و خواهان تغییر محل برگزاری مسابقه فینال شدند.

 

مدیران تیم‌های سپاهان و مس در حالی صراحتاً مخالفت خود با برگزاری فینال جام حذفی به میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان را اعلام کردند که خواسته‌شان برگزاری این مسابقه به میزبانی ورزشگاه امام خمینی اراک بود. علت عدم ارائه درخواست انجام بازی در ورزشگاه آزادی تهران، موضوع انجام عملیات عمرانی در این ورزشگاه بود که برای پیگیری مسئله، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال رسماً وارد عمل شد و به دنبال آن بود تا بتواند هماهنگی‌های لازم در این زمینه را انجام بدهد.

 

اولین فینال جام حذفی تاریخ با (VAR)

تاج که پیشتر وعده داده بود به دنبال آن است تا فینال جام حذفی هم با استفاده از تکنولوژی (VAR) برگزار شود، سرانجام موفق شد چراغ سبز انجام این موضوع را از فیفا بگیرد و بعد از موافقت فیفا با برگزاری فینال جام حذفی با حضور کمک‌داور ویدئویی، بحث تغییر محل برگزاری مسابقه فینال مطرح شد. بعد از رایزنی مسئولان فدراسیون فوتبال با مدیران شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مذاکرات انجام شده از سوی مهدی تاج با کیومرث هاشمی، وزیر ورزش‌وجوانان، سرانجام آن‌ها هم برای میزیانی از فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی چراغ سبز نشان دادند تا رسماً این ورزشگاه میزبان دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان در فینال جام حذفی شود.

گروه نرم افزاری ماهور

 

هت‌تریک میزبانی ورزشگاه آزادی از فینال جام حذفی!

تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان قرار است پنجشنبه سی‌ویکم خردادماه از ساعت 20 به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند و برای نخستین‌بار در تاریخ فوتبال ایران، قرار است مسابقه فینال جام حذفی با استفاده از تکنولوژی (VAR) برگزار شود. نکته جالب‌توجه اینکه برای سومین‌فصل پیاپی قرار است مسابقه فینال جام حذفی در تهران و ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود و در 2 فصل اخیر، رویارویی‌های استقلال – پرسپولیس و نساجی – آلومینیوم در این ورزشگاه برگزار شد که تیم‌های پرسپولیس و نساجی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند و باید دید این‌بار شرایط چگونه پیش می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا