آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

۴۸ ساعت تا انتخاب سرمربی تیم امید؛ «تاج» نمی‌خواهد تسلیم شود

به نظر می‌رسد که فرآیند انتخاب سرمربی تیم امید به نقطه پایانی خود رسیده است.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در آخرین اطلاع‌رسانی خود درباره روند انتخاب سرمربی تیم امید، 24 فروردین‌ماه بود که اعلام کرد که طی 72 ساعت آینده از جانشین مهدی مهدوی‌کیا رونمایی خواهد شد اما با گذشت 14 روز از زمان مصاحبه تاج، هنوز خبری از انتخاب سرمربی تیم امید نیست و گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی ادامه دارد و نام چند گزینه جدید به فهرست کاندیداهای احتمالی مربیگری در تیم امید افزوده شده است.

 

تاج در شرایطی نتوانست در موعد اعلام شده سرمربی مدنظرش را انتخاب و معرفی کند، که گفته می‌شود در این زمینه اختلاف نظر جدی میان رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم امید (حبیب کاشانی) که از سوی کمیته ملی المپیک انتخاب شده، وجود دارد. خبرها حکایت از آن دارد که مهدی تاج به دنبال توافق با مجتبی حسینی برای هدایت تیم امید است اما در نقطه مقابل، محمد ربیعی و مهدی تارتار گزینه‌های حبیب کاشانی برای هدایت تیم امید هستند و این اختلاف نظر میان طرفین باعث شده تا جمع‌بندی نهایی درباره انتخاب سرمربی تیم امید صورت نگیرد.

 

نشست مشترک برای پایان دادن به اختلاف‌ها

رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته به کمیته ملی المپیک رفت تا در نشستی مشترک با محمود خسروی‌وفا رئیس این کمیته، درباره آخرین وضعیت تیم امید گفت‌وگویی را داشته باشد. سایت فدراسیون فوتبال در واکنش به برگزاری جلسه میان تاج و خسروی‌وفا، توضیح داد: «تصمیم‌گیری نهایی درباره برنامه‌های فنی و اردویی آتی تیم امید از جمله موارد مطروحه در این نشست دو ساعته بود».

گروه نرم افزاری ماهور

 

تاج و خسروی‌وفا در جلسه روز گذشته توافق کردند که در جلسه‌ای مشترک با حضور مهدی محمد نبی نایب رئیس فدراسیون و امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی بزرگسالان و البته حبیب کاشانی که در نقش مدیر تیم امید فعالیت می‌کند، روز شنبه رسماً مذاکرات انجام شده در جلسه اخیر وارد فاز اجرایی شود که به نظر می‌رسد این مسئله حکایت از پایان یافتن فرآیند انتخاب سرمربی تیم امید دارد.

 

در انتظار شنبه سرنوشت‌ساز

مهدی تاج برای انتخاب سرمربی تیم امید همچنان مجتبی حسینی را به عنوان گزینه اصلی خود مدنظر دارد و حبیب کاشانی هم در کسوت مدیر تیم امید بعد از آنکه محمد ربیعی به درخواستش برای حضور در این تیم پاسخ منفی داد، به سراغ مذاکره با مهدی تارتار رفته و در حال رایزنی با سرمربی تیم ذوب‌آهن است تا او را برای حضور در تیم امید راضی کند.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در این میان درصدد آن است تا با مشورت امیر قلعه‌نویی انتخاب نهایی را انجام بدهد که گفته می‌شود قلعه‌نویی هم با حضور مجتبی حسینی در تیم امید موافق است. باتوجه به اختلاف نظر به وجود آمده میان رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم امید، همگان چشم‌انتظار جلسه سرنوشت‌ساز روز شنبه هستند تا سرانجام به صورت رسمی از سرمربی جدید تیم امید رونمایی شود که باید دید آیا تاج می‌تواند گزینه خود را منصوب کند یا در مقابل درخواست کمیته ملی المپیک، تصمیم دیگری خواهد گرفت.

66 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا