آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آخرین تیم لیگ برتری هم به سامان رسید؛ تارتار در انزلی به مربیگری ادامه می‌دهد

بلاتکلیفی‌ها درباره تیم ملوان بندرانزلی هم به پایان رسید و سرمربی این تیم برای حضور در لیگ بیست‌وسوم معرفی شد.

رسول خطیبی روز گذشته به عنوان سرمربی جدید پیکان تهران معرفی شد تا تعداد تیم‌های بلاتکلیف برای حضور در لیگ بیست‌وسوم به عدد یک برسد و تنها ملوان بندرانزلی بود که همچنان سکان‌دار آن انتخاب نشده بود؛ آن‌هم در شرایطی که ملوانی‌ها فصل گذشته با وجود آنکه کم‌هزینه‌ترین تیم لیگ بودند، توانستند سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کنند و با هدایت مازیار زارع در رتبه دوازدهم با 27 امتیاز کار خود را به پایان بردند.

 

زارع بعد از پایان فصل با توجه به مشکلاتی که گریبان‌گیر تیم ملوان بود، تهدید خود را عملیاتی کرد و از هدایت ملوان کنار کشید و حاضر به تمدید قراردادش نشد تا به واسطه این اتفاق، انزلی‌چی‌ها برای حضور در فصل جدید بدون سرمربی شوند. بعد از زارع، پژمان نوری هم از سمت مدیرعاملی ملوان استعفا داد تا شرایط بحرانی شود و این تیم در نابسامانی مطلق کار خود را پیش ببرد. احمد دنیامالی که در نقش رئیس مجمع باشگاه ملوان مسئولیت دارد، در روزهای گذشته به دنبال تعیین‌تکلیف کادرفنی بود.

 

دنیامالی در شرایطی که هنوز مدیرعامل باشگاه ملوان رسماً انتخاب نشده، شخصاً با چندین گزینه برای هدایت این تیم وارد مذاکره شد. در روزهای گذشته گفته می‌شد که انزلی‌چی‌ها به دنبال آن هستند تا به سرعت سرمربی جدید خود را انتخاب کنند که بعد از رایزنی‌های انجام شده، امروز و در فاصله 37 روز تا شروع فصل جدید، قرارداد مهدی تارتار با ملوان بندرانزلی به امضا رسید تا رسماً تارتار در قامت سرمربی جدید سفیدوآبی‌پوشان انزلی‌چی فعالیت خود را آغاز کند.

گروه نرم افزاری ماهور

 

بازگشت به شمال بعد از یک دهه!

مهدی تارتار امروز در شرایطی به عنوان سرمربی جدید ملوان بندرانزلی معرفی شد که او در دو فصل گذشته روی نیمکت تیم ذوب‌آهن اصفهان حضور داشت. تارتار در لیگ بیست‌ویکم همراه سبزپوشان اصفهانی حضور در رتبه هفتم جدول را تجربه کرد و در فصل اخیر، ذوبی‌ها با هدایت مهدی تارتار در جایگاه نهم فصل را به پایان بردند که این سیر نزولی جایگاه ذوب‌آهن باعث قطع همکاری مسئولان باشگاه اصفهانی با تارتار شد و در شرایطی که نام او به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت ذوب‌آهن در لیگ بیست‌وسوم مطرح شده بود اما قرارداد تارتار تمدید نشد.

 

تارتار که همواره در سالیان گذشته در چرخه سرمربیان لیگ برتری بوده، با مدیران باشگاه پیکان هم مذاکراتی را داشت اما این مذاکرات به سرانجام نرسید تا او بعد از رایزنی با مدیران باشگاه ملوان، در کسوت سرمربی این تیم معرفی شود. بعد از تیم‌های داماش گیلان، راه‌آهن تهران، گهر درود، گسترش‌فولاد تبریز، صبای قم، پارس‌جنوبی جم، نفت مسجدسلیمان، پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان، حالا ملوان بندرانزلی دهمین تیم لیگ برتری است که تارتار هدایت آن را برعهده می‌گیرد.

 

مدیران باشگاه ملوان قصد دارند تا فردا (چهارشنبه) به صورت رسمی در مراسمی، معارفه مهدی تارتار به عنوان سرمربی جدید تیم خود را انجام بدهند تا با توجه به معارفه تارتار، هر 16 تیم لیگ برتری صاحب سرمربی شوند و بلاتکلیفی‌ها در این زمینه به پایان برسد. به نظر می‌رسد که از اوایل هفته آینده، تمرینات ملوان برای حضور در لیگ بیست‌وسوم زیرنظر مهدی تارتار آغاز خواهد شد.

51 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا