آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

ترکیب احتمالی تیم ملی مقابل آنگولا

امیر قلعه‌نویی در هفتمین حضور روی نیمکت تیم ملی به دنبال کسب یک پیروزی دیگر است.

امیر قلعه‌نویی در 6 بازی قبلی که مقابل روسیه، کنیا، افغانستان، قرقیزستان، ازبکستان و بلغارستان هدایت تیم ملی را بار دیگر عهده‌دار شده، از 36 بازیکن در ترکیب تیم ملی استفاده کرده است. بی‌شک او به دنبال این است که در مصاف برابر آنگولا به بازیکنانی که کمتر فرصت بازی به دست آورده‌اند، شانس تازه‌ای دهد، اما در کنار آن به هیچ عنوان نمی‌خواهد کسب پنجمین پیروزی را به خطر بیندازد.

با این وصف به نظر می‌رسد نفرات زیر از ساعت 19 امروز (سه‌شنبه، 21 شهریورماه) شانس بیشتری برای حضور در میدان داشته باشند.

 

نیازمند شماره یک تیم ملی 

روز گذشته در تمرین تیم ملی شماره یک بر تن پیام نیازمند دیده شد و این سنگربان که در مقابل بلغارستان هم پس از مصدومیت بیرانوند وارد زمین شد، بار دیگر در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت، تا در بازی‌های ملی هم رفته‌رفته باتجربه شود.

گروه نرم افزاری ماهور

 

خط دفاعی با یک ورودی جدید قطعی 

در بازی برابر بلغارستان پورعلی‌گنجی و شجاع خلیل‌زاده زوج قلب خط دفاعی تیم ملی بودند. دانشگر هم در این پست در دسترس است، اما بعید به نظر می‌رسد شاهد تغییری در این منطقه مهم باشیم.

در پست دفاع راست اما با مصدومیت رامین رضائیان یک بار دیگر فرصت به صادق محرمی داده خواهد شد. محرمی یکی از لژیونرهای آماده فوتبال ایران طی هفته‌های اخیر بوده و در مصاف با آنگولا بسیار با انگیزه خواهد بود.

در پست دفاع چپ میلاد محمدی در اردوی تیم ملی حضور دارد، اما احتمال ثبت صد و سی و یکمین حضور ملی حاج‌صفی بیشتر است.

ابهام در مثلث خط میانی

اگر حضور سامان قدوس را در ترکیب اصلی یکی از تصمیمات احتمالی امیر قلعه‌نویی بدانیم، او درباره دو بازیکنی که قرار است پشت سر او بازی کنند، بیشتر تامل خواهد کرد. علیزاده، سرلک و چشمی بازیکنانی هستند که حضور در ترکیب اصلی و گرفتن جای عزت‌اللهی و نوراللهی را دارند. شاید هم قلعه‌نویی اصلا تغییری در این منطقه ایجاد نکند.

 

مثلث هجومی، شاید ترابی به ترکیب برسد

احتمالا در این منطقه مهدی طارمی و محمد محبی که در بازی‌‎های گذشته امیر قلعه‌نویی نشان داده، علاقه ویژه‌ای به سبک بازی آنها برای پیاده کردن افکارش دارد، بار دیگر در ترکیب اصلی دیده شوند. اما در این بین مهدی ترابی بازیکنی است که شاید به ترکیب اصلی راه پیدا کند. شاید هم قلعه‌نویی از میان محبی و جهانبخش یکی را روی نیمکت بنشاند تا فرصت به ترابی داده شود.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی مقابل آنگولا 

پیام نیازمند، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی‌گنجی، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، سعید عزت‌اللهی، میلاد سرلک، سامان قدوس، محمد محبی، مهدی ترابی و مهدی طارمی.

53 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا