آخرین مطلباخبارمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

تعظیم بنزما به بهترین خرید تابستانی عربستان

ال‌کلاسیکوی حساس و هیجان انگیز عربستان با درخشش خیره کننده ستاره صربستانی الهلال همراه بوده است.

الکساندر میتروویچ مرد شماره یک ال‌کلاسیکو بزرگ عربستان بود. جایی که این مهاجم صربستانی موفق شد سه بار دروازه میزبان را باز کند و زمینه ساز کامبک تماشایی تیمش باشد.

گل نخست میتروویچ در این بازی، زیباترین گل ال‌کلاسیکو بود. جایی که ارسال سعود عبد الحمید از سمت راست به روی دروازه حوالی نقطه پنالتی به مهاجم سابق فولام رسید و در شرایطی که توپ روی هوا بود، او با یک شوت استثنایی، دروازه میزبان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

درخشش میتروویچ در لحظاتی که الهلال 3 بر یک عقب بود، تیم ژسوس را به زندگی بازگرداند. ارسال میشائیل از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر مهاجم بلند قامت آبی‌ها روبرو شد که ابتدا گروهی، سنگربان الاتحاد توپ را دفع کرد، ولی در برگشت مجددا خود میتروویچ توانست قفل دروازه را باز کند و اختلاف را به عدد یک کاهش دهد.

این بازیکن پنج دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. روی فرار تند و تیز و تماشایی میشائیل، این بازیکن در محوطه جریمه سرنگون شد و ماریو اسکوبار، داور مسابقه، یک ضربه پنالتی به سود الهلال اعلام کرد که میتروویچ بر خلاف حرکت گروهی، آن را به گل تساوی تبدیل کرد.

گروه نرم افزاری ماهور

در ادامه نیز سالم الدوسری گل چهارم را به ثمر رساند تا الهلال از حریف خود پیش بیفتد. میتروویچ که در این تابستان از فولام به الهلال آمد، در حد یک فوق ستاره عمل کرد و با هت‌تریک در این دیدار دیدنی، ستاره بازی بود.

10 / 100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا